Onur Kıvrak Futbola Geri Mi Dönüyor? Onur Kıvrak Hangi Takımla Anlaştı? Yeni Takımı Neresi

Onur Kıvrak Futbola Geri Mi Dönüyor? Onur Kıvrak Hangi Takımla Anlaştı? Yeni Takımı Neresi

Trabzonspor ile yaşadığı anlaşmazlıklar sonrası kadro dışı kalıp futbolu bırakan Onur Kıvrak'ın yeşil sahalara tekrar döneceği iddiaları gündemde.Bu iddiaların doğruluğu ve yeni takımı ile ilgili gelişmeler futbolsever okurlarımız için haberimizde açıklandı

Onu Kıvrak Yeniden Sahalarda

Bu sezonun sonlarına doğru takımı Trabzonspor tarafından kadro dışı bırakılan ve daha sonra futbolu bıraktığını açıklayan 31 yaşındaki kaleci Onur kıvrak yeniden sahalara dönmeye hazırlanıyor.Futbol severlerin geri dönemsi için gün saydığı nur Kıvrak’ın yeşil sahalara geri dönmesi ile ilgili tüm bilgiler haberimizde yer almakta.

Bu sezonun sonlarına doğru Oynadığı takım olan Trabzonspor tarafından kadro dışı bırakılan kaleci Onur Kıvrak ,Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim’in radarına girdi.

Kaleci Onur Kıvrak yapmış olduğu açıklamada ''Birkaç önemli takımdan teklif aldım ama reddettim. Trabzonsporlu Onur olarak anılmak istiyorum. Futbolu bıraktım'' ifadelerini kullanmıştı.

Onur Kıvrak’ın Trabzonspor’dan 3 milyon 150 bin Euro bulunmakta bu paranın500 bin Euro’su peşin ödendi gerisi ise vadeye yayıldı.

Kadro dışı kalıp sözleşmesi karşılıklı olarak feshedilen Onur Kıvrak Trabzonspor’u şikayet ettiği iddialarıyla gündeme gelmişti.Daha sonra basın açıklamasında bulunan Onur Kıvrak dün yapmış olduğu açıklamada "Trabzonspor’u UCK’ya şikayet etmedim. Oynamadığım sürenin parasını nasıl alıp da kulübü şikayet edeyim? Avukatımda benim imza yetkim var. İşi yasallaştırdı. Trabzonspor’a adamlık yaptım. Transfer yasağı koydurmadım." şeklinde konuştu.

Transfer İstanbul’a

Tüm bu olaylara rağmen Onur Kıvrak’ı tekrar yeşil sahalara geri döndüren gelişmeler var.Bu konuda ilk hamle Fatih Terim’den geldi.

Edinilen bilgilere göre Fatih Terim’in kadroya ilk eklediği isim Muslera.Ancak Uruguaylı kalecinin performans düşüklüğü yaşamaması için arkasında güçlü bir isim olmalı düşüncesi ile Terim tecrübeli kaleci için devreye girdi.

Fatih Terim’in kaleci Onur Kıvrak’a 30,veda için erken bir yaş…Fikrin değişirse haberim olsun şeklinde mesaj gönderdiği gelen iddialar arasında.


https://izl.sn/10396404