İngiliz Takımları Vida'yı Transfer Konusunda Sıkıştırıyorlar

İngiliz Takımları Vida'yı Transfer Konusunda Sıkıştırıyorlar

Bu yıl FIFA 2018 Dünya Kupası karşılaşmalarında Hırvatistan formasıyla finale kadar uzanan yolda büyük başarılara imza atan Domagoj Vida için İngiliz takımlardan teklif yağıyor.

Beşiktaş'ın kritik isimlerinden birisi olan ve hem Süper Lig'de kara kartala hem de FIFA 2018 Dünya Kupası karşılaşmalarında Hırvatistan Milli Talkımı'na başarıyı getiren Domegoj Vida, değerini bu maçlarda gösterdiği büyük performansla katladı. Hal böyle olunca siyah beyazlı forma giyen oyuncuya teklif yağmaya başladı. Everton, Liverpool ve West Ham United gibi güçlü Premiere Lig takımlarının radarına yakalanan Vida için Beşiktaş'a peş peşe teklifler gelmeye başladı. Takımın yıldız oyuncusu için teklif edilen son rakam ise dudak uçuklatan cinsten.

LİVERPOOL VE EVERTON'I GERİDE BIRAKTI

Bu yıl Premiere Lig için oldukça büyük kozlar oynamaya başlayan ve transferleriyle gündemden düşmeyen West Ham United'ın Vida için Beşiktaş'a sunduğu teklif takımı kritik bir karara götürebilir. West Ham takımı 22 milyon Euro'luk teklifini Domegoj Vida için sunarken, bu teklif Liverpool ve Everton'ın tekliflerinden çok daha yüksek oldu. Yakın tarihte Jack Wilshere ve Felipe Anderson gibi büyük isimleri formasının renklerine katmayı başaran West Ham United'ın bu teklifi Beşiktaş açısından karşı konulamaz olarak görülüyor. 29 yaşındaki Hırvat stoper için elini büyük tutan West Ham United, Vida'yı da aldığı taktide futbol yorumcularını şaşırtan bir ekibe sahip olacak. Henüz teklifle ilgili olarak Beşiktaş cephesinden bir yanıt gelmedi ancak önümüzdeki birkaç gün içerisinde transferin tamamlanacağı öngörülüyor.