Galibiyet Bir Kez Daha Kaçtı! Arsenal, Vitoria Guimaraes'ten Beraberlikle Döndü

Galibiyet Bir Kez Daha Kaçtı! Arsenal, Vitoria Guimaraes'ten Beraberlikle Döndü

UEFA Şampiyonlar Ligi'nin 4. haftasında karşılaşmalar devam ederken, dünya lideri takımlardan Arsenal'in galibiyet beklentisi bir kez daha suya düştü. Portekiz'de deplasman sahasına çıkan takım beraberlikle eve döndü.

UEFA Şampiyonlar Ligi'nde futbolseverleri ekraları başına kilitleyen büyük isimlerden Arsenal, bu hafta taraftarlarını üçüncü defa üzdü. Portekizli takım Viotria Guimaraes'in sahasında 4. hafta karşılaşmasına çıkan Londra takımının son dakikada yediği gol ile maç beraberlikle tamamlandı.

Galibiyet Beklentisi Bir Kez Daha Uçtu

Premier Lig'de sahaya çıktığı iki karşılaşmadan galibiyet alamayan Arsenal, UEFA Şampiyonlar Ligi'nde kötü gidişatı devam eden Portekizli Vitoria Guimaraes'in sahasından galibiyet ile ayrılma hayali kuruyordu. 80. dakikada takımın başarılı oyuncularından Mustafi'nin gölü, takımı sevindirirken uzatmalarda rakip golü sevinci üzüntüye dönüştürdü. 90+1'de Guimaraes'in oyuncularından Duarte'nin kaydettiği gol ile maç beraberliğe ulaşırken maç bu şekilde sonuçlandı. Sahadan 1 puanla ayrılan Arsenal takımının galibiyet hayali de bir kez daha uçmuş oldu.