Galatasaray Mourinho ile mi görüşüyor? Ahmet Çakar'dan şok iddia

Galatasaray Mourinho ile mi görüşüyor? Ahmet Çakar'dan şok iddia

Beyaz TV kanalında yorumcu olarak katılım gösterdiği futbol programında çok kritik iddialar ortaya atan Ahmet Çakar sosyal medyanın gündemi haline geldi. Peki bu iddialar doğru mu? Galatasaray Mourinho ile mi görüşüyor? Ahmet Çakar'dan şok iddia geldi! İşte ayrıntılar…

Beyaz TV ekranlarında yayınlanan Beyaz Futbol programı sosyal medya üzerinde gündem yaratmaya devam ediyor. Zaman zaman programda yaşananların sosyal medya üzerinde çokça paylaşılması ve program kapsamında yorumcu olarak söz alanların söyledikleri, programın isminin daha çok duyulmasına neden oluyor.

Galatasaray Mourinho ile mi görüşüyor? Ahmet Çakar'dan şok iddia

Son olarak yine Beyaz TV ekranlarında yayınlanan Beyaz Futbol programının en önemli yorumcularından biri olarak karşımıza çıkan Ahmet Çakar, Türk futbolu ve Galatasaray Spor Kulübü için son derece önemli bir iddiayı ortaya koydu.

Ahmet Çakar iddialarında, Galatasaray Spor Kulübü’nün dünyaca ünlü teknik adam Jose Mourinho ile temasa geçerek görüşmelere başladıklarını ifade etti.

Ünlü yorumcu Ahmet Çakar’ın bu iddiaları sonrasında sosyal medya bu iddiayı konuşmaya başladı. Bakalım kendisi bu iddialarının arkasında mı duracak, yoksa yanıldığını mı söyleyecek?