Galatasaray Fenerbahçe derbi biletleri kaç paradan satılacak? Biletler ne zaman satışa çıkacak? Derbi için geri sayım başladı

Galatasaray Fenerbahçe derbi biletleri kaç paradan satılacak? Biletler ne zaman satışa çıkacak? Derbi için geri sayım başladı

Cumartesi akşamı oynanacak Galatasaray Fenerbahçe derbi biletleri kaç paradan satılacak, biletler ne zaman satışa çıkacak? Süper Lig'in en kritik derbisi için geri sayım başladı.

Spor Toto Süper Lig’in 6. haftası kapsamında oynanacak Galatasaray – Fenerbahçe derbisi için heyecanlı bekleyiş sürüyor. Süper Lig’deki iki ezeli rakibin müsabakasında Galatasaray, kendi evinde Fenerbahçe’yi konuk edece. Futbol severler ise derbi maçı biletleri satışını, maç gününü ve maç saatini heyecana bekliyor.

Galatasaray Fenerbahçe derbi biletleri ne zaman satılacak?

Süper Lig’in en kritik maçlarından olan Galatasaray – Fenerbahçe derbisini canlı izlemek isteyen her iki takım taraftarları da büyük bir merakla müsabakayı bekliyor. Henüz Galatasaray Fenerbahçe maç biletleri satışa çıkarılmadı. Ancak biletlerin yarın satışa sunulması bekleniyor. Cumartesi akşamı oynanacak büyük derbi için geri sayım başladı.

Galatasaray ise sarı lacivertli ekiple karşılaşmadan önce büyük problemlerle karşı karşıya. Clubb Brugge ve Yeni Malatyaspor müsabakalarında beraberlikle yetinen Galatasaray, kendi evinde Fenerbahçe’yi yenebilmek için maça konsantre olmuş durumda. Bir süredir sakatlık yaşayan Belhanda’nın ise Fenerbahçe müsabakasında yüzünde koruyucu maskeyle forma giymesi bekleniyor.

28 Eylül 2019 Galatasaray Fenerbahçe Bilet Fiyatları : 28.09.2019 tarihli GS FB derbisinin bilet fiyatları belli oldu. İşte GS FB bilet fiyatları :

Kategori 1 Bilet Fiyatı : 1500 Lira

Kategori 2 Bilet Fiyatı : 1300 Lira

Kategori 3 Bilet Fiyatı : 1200 Lira

Kategori 4 Bilet fiyatı : 1200 Lira

Kategori 5 Bilet Fiyatı : 1000 Lira

Kategori 6 Bilet Fiyatı : 800 Lira

Kategori 7 Bilet Fiyatı : 600 Lira

Kategori 8 Bilet Fiyatı : 400 Lira

Kategori 9 Bilet Fiyatı : 300 Lira

Kategori 10 Bilet Fiyatı : 225 Lira

Kategori 11 Bilet Fiyatı : 200 Lira

Kategori 12 Misafir Bilet Fiyatı : 200 Lira

Galatasaray Fenerbahçe maçının biletlerinin şimdiden karaborsaya düştüğü ve bazı kişilerce karlı olarak karaborsadan satıldığı öğrenildi.