Galatasaray Felipe Melo'yu İstanbul'a getirtti

Galatasaray Felipe Melo'yu İstanbul'a getirtti

Galatasaray'ın eski oyuncusu ve taraftarın sevgilisi Felipe Melo özel davet üzerine İstanbul'a geldi. Galatasaray'ın davet ile İstanbul'a getirttiği Felipe Melo gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Galatasaray’ın eski oyuncusu Felipe Melo bugün takımın özel daveti ile İstanbul’a geldi. İstanbul’a geldiğinde gazeteciler ve bazı hayranları tarafından karşılanan Melo İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Geliş Terminali’nde gazetecilerin de sorularını yanıtladı.

Uzun süre sonra İstanbul’a gelen Brezilyalı yıldız geldiği için çok mutlu olduğunu dile getirdi. Ayrıca İstanbul’u ne kadar özlediğinden de bahseden Felipe Melo "Çok uzun zamandır görmek istiyordum. Sadece Galatasaray taraftarını değil, tabii ki onların yeri benim kalbimde başka. Türk halkının hepsini özledim. Küçük oğlum burada doğduğu için o Türk zaten. Başta çay olmak üzere her şeyi çok özledim." Dedi.

Galatasaray Felipe Melo'yu İstanbul'a getirtti

Transfer görüşmelerine gelmediğini söyleyen yıldız futbolcu "Buraya esas gelmemin sebebi Galatasaray'ın beni ödüllendirmek istemesi. Galatasaray'ın her zaman kalbimde yeri var, o çok önemli. Stada gideceğim, taraftarlarla tekrar buluşacağım ve o heyecanı tekrar yaşayacağım. Sonrasında Ümit diye bir arkadaşım var, onu göreceğim. Belki onunla başka işlerimiz olacak.” Diye konuştu.

Felipe Melo şuanda Brezilya liginin önde gelen takımlarından olan Palmeiras’ta forma giymekte. 2 yıllık daha sözleşmesi bulunan Melo takımını sevdiğini ancak gelecekte neler olacağını bilemeyeceğini de sözlerine ekledi.