Fenerbahçe'nin 24 Kişilik Cumhuriyet Kupası Kadrosu Açıklandı

Fenerbahçe'nin 24 Kişilik Cumhuriyet Kupası Kadrosu Açıklandı

21. Cumhuriyet Kupası mücadelesinde Sivasspor ile karşılaşacak Fenerbahçe'nin 24 kişilik maç kadrosu belli oldu. Sarı-Lacivertli kafile özel maç için bugün Sivas'a gitti. Sivas Kongresi'nin 100. yılı etkinlikleri kapsamında karşı karşıya gelecek iki ekip akşam saat 20:00'da Yeni 4 Eylül Stadı'nda kozlarını paylaşacak.

Yeni sezon hazırlıklarına devam eden Fenerbahçe bugün 21. Cumhuriyet Kupası karşılaşmasında Sivasspor ile karşı karşıya gelecek. Sivas Kongresi’nin 100. Yılı kapsamında gerçekleşecek olan mücadele için Sivas’a hareket eden Sarı-Lacivertli ekibin maç kadrosu da belli oldu.

Sivas’taki mücadele içen Sivas’a uçan Fenerbahçe kafilesi bu akşam saat 20:00’da Yeni 4 Eylül Stadı’nda Sivasspor ile kozlarını paylaşacak.

Sivas’ta düzenlenen etkinlikler kapsamında gerçekleşecek mücadele için Fenerbahçe’nin 24 kişilik kadrosu da Ersun Yanal tarafından belirlendi. Özel maç için Sivas’a getirilen 24 kişilik kadro ise şu şekilde;

Harun Tekin, Altay Bayındır, Oytun Özdoğan, Mauricio Isla, Sadık Çiftpınar, Jailson, Ozan Tufan, Mehmet Ekici, Max Kruse, Ferdi Kadıoğlu, Victor Moses, Nabil Dirar, Deniz Türüç, Alper Potuk, Vedat Muriqi, Michael Frey, Allahyar Sayyadmanesh, Yusuf Mert Tunç, Diego Reyes, Okan Turp, Murat Sağlam, Abdülcebrail Akbulut, Tolga Ciğerci, Emre Belözoğlu.

Bu akşam saat 20:00’da başlayacak mücadele TRT Spor’dan naklen yayınlanacak.