Fenerbahçe'de Cagliari maçı ile Kadıköy hasreti son buluyor!

Fenerbahçe'de Cagliari maçı ile Kadıköy hasreti son buluyor!

Yeni sezon hazırlıkları çerçevesinde İtalyan ekibi Cagliari ile karşılaşacak olan Fenerbahçe, bu hazırlık maçı ile birlikte taraftar hasretine son veriyor. Ülker Stadyumu'nda oynanacak maç ile birlikte Sarı-Lacivertli ekip ,yeni transferleri ile taraftarı karşısına çıkacak.

Yeni sezon hazırlıklarına tam gaz devam eden Fenerbahçe, Çarşamba günü İtalya’nın Cagliari ekibi ile karşılaşacak. Şükrü Saraçoğlu Spor Kompleksi Ülker Stadyumu’nda oynanacak maç ile birlikte Fenerbahçe uzun bir aranın ardından taraftarı ile buluşacak.

İtalyan ekibi Cagliari ile oynanacak olan mücadelenin biletleri ise öncelikli olarak satışa sunuldu. Genel bilet satışları ise yarın itibariyle başlayacak.

72 günlük bir hasretin ardından seyircisiyle buluşacak olan Fenerbahçe 7 Ağustos Çarşamba günü İtalyan ekibi Cagliari ile kozlarını paylaşacak. Yeni transferleri ile seyircisine kavuşacak olan Fenerbahçe’de bu hazırlık maçının biletleri öncelikli olarak satışa çıktı. Tüm kombine sahipleri, Divan Kurulu üyeleri ve maça gelmek isteyen taraftarlar için ise bilet satışları yarın başlayacak.

Hazırlık maçı çerçevesindeki bu mücadelenin bilet fiyatları ise 20 lira ile 400 lira arasında değişiklik gösteriyor.