EURO 2020 yarı final İtalya - İspanya maç tarihi ve canlı yayın kanalı

EURO 2020 yarı final İtalya - İspanya maç tarihi ve canlı yayın kanalı

EURO 2020 turnuvalarında yarı final maçı heyecanı erken final maçı olarak nitelendirilen İtalya – İspanya karşılaşması ile yapılacak. EURO 2020 turnuvaları kapsamında yarı final maçı olarak yapılacak olan İspanya – İtalya karşılaşması ne zaman yapılacak? Maç hangi gün oynanacak? Karşılaşma saat kaçta başlayacak ve hangi kanalda izleyiciler için paylaşılacak? İşte oynanacak olan maça dair merak edilenler ve cevapları..

Liglerin bitişi ile birlikte yaz aylarına ayrı bir renk ve heyecan katan EURO 2020 tunuvaları kapsamında yapılacak olan maçların ardından son 16 tur ile çeyrek final maçlarının da sona ermesi ile birlikte geride Avrupa ‘nın en büyük takımı olmak için yarışta kalan sadece 4 takım bulunmaktadır. Sona kalan bu takımların içinde de yer alan ve erken final maçı olarak da adlandırılmakta olan oynanacak yarı final maçında İtalya ve İspanya kıyasıya bir mücadele verecekler. Oldukça heyecanlı dakikalar yaşatması umulan yarı final maçı ile ilgili de birtakım bilgiye sahip olmak isteyen maç severler ve izleyenler EURO 2020 tunuvaları yarı final maçı İtalya ile İspanya karşılaşmasının ne zaman yapılacağını, maçın hangi gün oynanacağını, karşılaşmanın saat kaçta başlayacağını ve izleyiciler için hangi kanalda paylaşılacağını da merak etmektedirler.

EURO 2020 tunuvaları kapsamında oynanacak olan yarı final: İtalya – İspanya karşılaşması ne zaman yapılacak? Maç hangi gün oynanacak? Saat kaçta başlayacak ve izleyiciler için hangi kanalda yayınlanacak?

EURO 2020 tunuvaları kapsamında yarı final olarak oynanacak olan ve büyük bir heyecan ile beklenen İtalya – İspanya maçı 6 Temmuz 2021 Salı gününde oynanacaktır. Türkiye saati ile de akşam saat 22.00 ‘de başlayacak olan büyü karşılaşma İngiltere ‘nin başkenti olan Londra ‘da ki Wembley Stadyumu ‘nda oynanacaktır.

Yapılacak olan bu zorlu ve oldukça da heyecanlı olacağı anlaşılan maçı ise hem TRT 1 ekranları hem de TRT 4K ekranları izleyenler için naklen canlı yayın olarak sunacaklardır. Aynı zamanda TRT 1 ekranlarının resmi intenet yayını üzerinden de maç severler bu heyecanlı müsabakayı takip edebileceklerdir.

İtalya – İspanya maçın TRT 1 ekranlarında nasıl izleyebilirim?

Yapılacak olan İtalya – İspanya maçını futbol severler TRT 1 ekranları üzerinden, Digitürk 23 kanalı üzerinden, D Smart 26 kanalı üzerinden, Kablo TV 22 kanalı üzerinden, Turkcell TV+ 21 kanalı üzerinden, Fil Box 20 kanalı üzerinden, Vodafone TV 21 numaralı kanal üzerinden ve Türksat uydusu ile intenet yayını üzerinden de şifre olmadan takip edebilirler.