Cenk Tosun Fenerbahçe'ye Gelecek mi? Fenerbahçe Cenk Tosun İçin Nabız Yokluyor

Cenk Tosun Fenerbahçe'ye Gelecek mi? Fenerbahçe Cenk Tosun İçin Nabız Yokluyor

Tarihinin en kötü sezonunu geçiren Fenerbahçe’de transfer çalışmaları başladı. Fenerbahçe’nin milli futbolcu Cenk Tosun için nabız yokladığı öğrenildi. Cenk Tosun Fenerbahçe’ye gelecek mi? İngiliz basınına göre, Cenk Tosun Fenerbahçe’nin transfer teklifini reddetti.

2018 yılında Everton’a transfer olan Cenk Tosun bu sezon bir türlü istenilen form grafiğini yakalayamadı. Ada basınına göre Everton Cenk Tosun’u bu sezon sonunda satmayı planlıyor. Everton Cenk Tosun için gelen teklifleri değerlendirmeye alacak.

Tarihinin en kötü sezonunu geçiren Fenerbahçe, gelecek sezonun kadrosu için şimdiden çalışmalara başladı. Fenerbahçe Cenk Tosun’u istedi. Başkan Ali Koç’un bizzat bu transferle ilgilendiği belirtilirken, Cenk’in transferi için Everton’la da görüşülmüş.

Cenk Tosun bu görüşmede Türkiye’ye geri dönerse bu kulübün sadece eski takımı Beşiktaş olacağını söyleyerek, teklifi reddetti.

Beşiktaş’ın başkanı Fikret Orman ise hayalini kurduğu Burak Yılmaz ve Cenk Tosun’lu forvet hattı için nabız yokluyor.

Cenk Tosun bu sezon Everton formasıyla kötü bir performans sergiledi. Milli futbolcu bu sezon Everton formasıyla çıktığı 23 karşılaşmada sadece 2 gol ve 3 asistlik performans gösterdi.