Cengiz Ünder antrenman kampında sakatlandı

Cengiz Ünder antrenman kampında sakatlandı

Cengiz Ünder, A Milli Takım Futbol Takımı antrenman kampında sakatlandı. TFF, Ünder'in milli takım kadrosundan çıkarıldığını açıkladı.

A Milli Futbol Takımı’nın dün akşam saatlerinde düzenlediği antrenmanda Cengiz Ünder sakatlandı. Sağ üst arka baldırında kas yaralanması belirlenen Cengiz Ünder, Andorra ve Moldova müsabakalarının aday kadrosundan çıkarıldı. TFF’nin yapmış olduğu açıklamada da yetenekli oyuncu hakkında bilgiler verildi.

TFF’nin yapmış olduğu açıklamada Ünder’in sağ üst arka baldırında kas yaralanması yaşadığı belirtildi ve aday kadrodan çıkarıldığı duyuruldu.

Dorukhan Toköz ve Enes Ünal da son durum

Dorukhan Toköz de her iki alt baldırında da yaşadığı kas yaralanması sebebiyle bir süredir sahalara uzak kalmıştı. Toköz’ün tedavisinde ilerleme kaydedildiği ve ilerleyen günlerde yeniden idmanlara başlayacağı kaydedildi.

Enes Ünal’ın sakatlığının da tamamen geçtiği açıklandı. Daha önce kendi kulübünde tendinit teşhisi koyulan Ünal Ozan Tufan’ın milli takım kampına katıldıktan sonra tedavisine devam edildi ve oyuncu sağlığı göz önünde bulunduruldu, idman yapmamasına karar verildi.

Burak Yılmaz, Abdülkadir Ömür ve Ozan Kabak’ın sakatlığı devam ediyor

Burak Yılmaz, Abdülkadir Ömür ve Ozan Kabak’ın sakatlıklarının devam ettiği ve bundan dolayı A Milli Takım Andorra ve Moldova maçları aday kadrosuna çağırılmadı. Oğuzhan Özyakup’un da sakatlığı devam ettiği için aday kadrosundan çıkarıldı.