13 Mart 2021 Cumartesi 17:15
Bugün hangi maç, hangi kanalda? 13 Mart 2021 Cumartesi
Takip Et:

Süper Lig, Premier Lig, Ligue 1, Serie A, Bundesliga ve La Liga gibi birçok büyük liglerin futbol karşılaşması, futbolseverler tarafından merakla belenmektedir. 16 Mart Cumartesi günü oynanacak maçları araştıran futbolseverler bütün detayları haberimizde okuyabilirler.

16 Mart Cumartesi günü oynanacak maçlar 

10:00

Kashima Antlers - Hiroshima

Japonya J.League

Bilyoner TV

10:30

Pohang - Ulsan

Güney Kore K-League

Bilyoner TV

11:00

Kawasaki Frontale - Kashiwa Reysol

Japonya J.League

Bilyoner TV

11:10

Melboune Victory - Adelaide United

Avustralya A Ligi

My FootbALL Youtube, Bein Sports 4 ,Bilyoner TV

12:00

Vissel Kobe - Nagoya

Japonya J.League

Bilyoner TV

12:00

Ural - Volgograd

Rusya Premier Lig

Bilyoner TV

13:00

Incheon - FC Seoul

Güney Kore K-League

Bilyoner TV

13:00

Ac. Clinceni - Voluntari

Romanya Liga 1

Bilyoner TV

13:30

Sivasspor - Fatih Karagümrük

Spor Toto Süper Lig

Bein Sports 1

13:30

Keçiörengücü - Eskişehirspor

Spor Toto 1. Lig

TRT Spor HD, Bein Sports Max 1

14:00

Smorgon - Energetik BGU

Belarus Vysshaya Liga

Belarus Futbol Federasyonu Youtube

14:00

Arsenal Tula - CSKA Moskova

Rusya Premier Lig

Bilyoner TV

15:00

Darmstadt 98 - Erzgebirge Aue

Almanya Bundesliga 2

Bilyoner TV

15:00

Sandhausen - Düsseldorf

Almanya Bundesliga 2

S Sport 2, S Sport Plus, Bilyoner TV

15:00

Viborg - Esbjerg

Danimarka 1. Ligi

Bilyoner TV

15:00

Angers - St. Etienne

Fransa Ligue 1

Bein Sports 4, Bilyoner TV

15:00

Hammarby - Trelleborgs

İsveç Kupası

Bilyoner TV

15:15

Luton Town - Swansea

İngiltere Championship

Bein Sports Max 2, Bilyoner TV

15:30

Leeds United - Chelsea

İngiltere Premier Lig

S Sport Plus ,S Sport, Idman TV

15:30

Hermannstadt - FC Viitorul

Romanya Liga 1

Bilyoner TV

16:00

Frosinone - Brescia

İtalya Serie B

Bilyoner TV

16:00

Ç.Rizespor - Hatayspor

Spor Toto Süper Lig

Bein Sports 2

16:00

Alanyaspor - Antalyaspor

Spor Toto Süper Lig

Bein Sports 1

16:00

Boluspor - Akhisarspor

Spor Toto 1. Lig

TRT Spor HD, Bein Sports Max 1

16:00

Reggina - Monza

İtalya Serie B

Bilyoner TV

16:00

Pordenone - Pescara

İtalya Serie B

Bilyoner TV

16:00

Lecce - Chievo

İtalya Serie B

Bilyoner TV

16:00

Cremonese - Reggiana

İtalya Serie B

Bilyoner TV

16:00

Ascoli - Venezia

İtalya Serie B

Bilyoner TV

16:00

Alaves - Cadiz

İspanya La Liga

Spor Smart, Smart Spor HD, Bilyoner TV

16:00

Hobro - Silkeborg

Danimarka 1. Ligi

Bilyoner TV

16:00

Opava - Pardubice

Çekya 1.Ligi

Bilyoner TV

16:00

Rukh Brest - Gomel

Belarus Vysshaya Liga

Belarus Futbol Federasyonu Youtube

16:00

Karabağ - Sabah Baku

Azerbaycan Premier Ligi

CBC Sport

16:00

Bayen Münih 2 - Magdeburg

Almanya Bundesliga 3

Almanya FF Youtube

16:30

Donbin - Amstetten

Avusturya 1. Ligi

Bilyoner TV

16:30

Floridsdorfer - Rapid Wien 2

Avusturya 1. Ligi

Bilyoner TV

16:30

Zenit - Akhmat

Rusya Premier Lig

Bilyoner TV

17:00

Koge - Kolding

Danimarka 1. Ligi

Bilyoner TV

17:00

Auxerre - Paris FC

Fransa Ligue 2

Bein Sports 4, Bilyoner TV

17:00

Lokomotiv Zagreb - Istra 1961

Hırvatistan 1. Ligi

Bilyoner TV

17:00

Sassuolo - Verona

İtalya Serie A

Bein Sports 3, Bilyoner TV

17:00

Wisla Plock - Rakow Czestochowa

Polonya Ekstraklasa

Bilyoner TV

17:00

Aluminij - Domzale

Slovenya 1. Ligi

Bilyoner TV

17:30

Wolfsburg - Schalke 04

Almanya Bundesliga

A Spor, S Sport Plus, Bilyoner TV

17:30

Werder Bremen - Bayen Münih

Almanya Bundesliga

S Sport 2, S Sport Plus, Bilyoner TV

17:30

Union Berlin - Köln

Almanya Bundesliga

S Sport Plus, Bilyoner TV

17:30

Mainz - Freiburg

Almanya Bundesliga

Bilyoner TV

17:45

Dinamo Minsk - Zhodino

Belarus Vysshaya Liga

Belarus Futbol Federasyonu Youtube

18:00

Fuenlabrada - Las Palmas

İspanya La Liga 2

La Liga 123 Youtube, Bilyoner TV

18:00

Salenitana - Cosenza

İtalya Serie B

Bilyoner TV

18:00

Norrkoping - Hacken

İsveç Kupası

Bilyoner TV

18:00

Ross Country - Hibenian

İskoçya Premier Lig

Bilyoner TV

18:00

Wycombe - Preston

İngiltere Championship

Bein Sports 2

18:00

Banik Ostrava - Pribram

Çekya 1.Ligi

Bilyoner TV

18:00

Livingston - Hamilton

İskoçya Premier Lig

Bilyoner TV

18:00

Fastav Zlin - Ceske Budejovice

Çekya 1.Ligi

Bilyoner TV

18:00

Portsmouth - Salford

İngiltere EFL Trophy Cup Final

Bein Sports Max 2

18:00

Crystal Palace - WBA

İngiltere Premier Lig

S Sport Plus S, Sport Idman TV

18:00

Dundee FC - Arbroath

İskoçya Championship

Bilyoner TV

18:00

Dunfermline - Morton

İskoçya Championship

Bilyoner TV

18:00

Hearts - Ayr

İskoçya Championship

Bilyoner TV

18:00

Queen of South - Alloa

İskoçya Championship

Bilyoner TV

18:15

Sumqayit - Keşla

Azerbaycan Premier Ligi

CBC Sport

18:15

Real Madrid - Elche

İspanya La Liga

D Smart Youtube, S Sport Plus, Spor Smart, Smart Spor HD, Bilyoner TV

18:30

Willem II - Heerenveen

Hollanda Eredivisie

Bilyoner TV

18:30

Farense - Belenenses

Portekiz Liga NOS

Bilyoner TV

19:00

SKF Sered - Ruzomberok

Slovakya Fortuna Ligi

Bilyoner TV

19:00

Salzburg - Admira

Avusturya Bundesliga

Bilyoner TV

19:00

Adana Demirspor - İstanbulspor

Spor Toto 1. Lig

TRT Spor HD, Bein Sports Max 1

19:00

Kayserispor - Galatasaray

Spor Toto Süper Lig

Bein Sports 1

19:00

Pohronie - Senica

Slovakya Fortuna Ligi

Bilyoner TV

19:00

Michalovce - Nitra

Slovakya Fortuna Ligi

Bilyoner TV

19:00

Dunajska Streda - Zlate Moravce

Slovakya Fortuna Ligi

Bilyoner TV

19:00

Dinamo Moskova - Spartak Moskova

Rusya Premier Lig

Bilyoner TV

19:00

Marsilya - Brest

Fransa Ligue 1

Bein Sports 4, Bilyoner TV

19:05

ND Gorica - Hajduk Split

Hırvatistan 1. Ligi

Bilyoner TV

19:30

Lechia Gdansk - Wisla Plock

Polonya Ekstraklasa

Bilyoner TV

20:00

Vicenza - Empoli

İtalya Serie B

Bilyoner TV

20:00

Benevento - Fiorentina

İtalya Serie A

Bein Sports 3, Bilyoner TV

20:15

Girona - Lugo

İspanya La Liga 2

La Liga 123 Youtube, Bilyoner TV

20:15

FC Aarau - FC Will

İsviçre Challenge Ligi

Bilyoner TV

20:15

FC Lausanne - Chiasso

İsviçre Challenge Ligi

Bilyoner TV

20:15

FC Zurich - FC Lausanne

İsviçre Süper Ligi

Bilyoner TV

20:30

Zilina - Spartak Tnava

Slovakya Fortuna Ligi

Bilyoner TV

20:30

Osasuna - Valladolid

İspanya La Liga

Spor Smart, Smart Spor HD, Bilyoner TV

20:30

Everton - Bunley

İngiltere Premier Lig

S Sport Plus, S Sport ,Idman TV

20:30

Sparta Prag - Viktoria Plzen

Çekya 1.Ligi

Bilyoner TV

20:30

B.Dortmund - Hertha Berlin

Almanya Bundesliga

S Sport 2, S Sport Plus ,Bilyoner TV

20:45

Shakhtyor Soligorsk - FC Minsk

Belarus Vysshaya Liga

Belarus Futbol Federasyonu Youtube

20:45

ADO Den Haag - Heracles

Hollanda Eredivisie

Bilyoner TV

21:00

Benfica - Boavista

Portekiz Liga NOS

Bilyoner TV

21:00

Santa Clara - Portimonense

Portekiz Liga NOS

Bilyoner TV

21:00

UTA Arad - Steaua Bükreş

Romanya Liga 1

Bilyoner TV

22:00

Groningen - FC Emmen

Hollanda Eredivisie

Bilyoner TV

22:00

AZ Alkmaar - Twente

Hollanda Eredivisie

Tivibu Spor 3, Bilyoner TV

22:00

Toulouse - Chambly

Fransa Ligue 2

Bilyoner TV

22:00

Legia Varşova - Warta

Polonya Ekstraklasa

Bilyoner TV

22:00

Troyes - Nancy

Fransa Ligue 2

Bein Sports 3, Bilyoner TV

22:00

Sochaux - Chateauroux

Fransa Ligue 2

Bilyoner TV

22:00

Rodez - Valenciennes

Fransa Ligue 2

Bilyoner TV

22:00

Grenoble - Pau

Fransa Ligue 2

Bilyoner TV

22:00

Dunkerque HB - Niort

Fransa Ligue 2

Bilyoner TV

22:00

Ajaccio - Guingamp

Fransa Ligue 2

Bilyoner TV

22:30

Castellon - Sabadell

İspanya La Liga 2

La Liga 123 Youtube, Bilyoner TV

22:30

Basel - Luzen

İsviçre Süper Ligi

Bilyoner TV

22:45

Genoa - Udinese

İtalya Serie A

Bein Sports 4, Bilyoner TV

22:45

KAS Eupen - Standard Liege

Belçika Kupası

Tivibu Spor 2, Bilyoner TV

22:45

St.Gilloise - RWDM

Belçika 1. B Ligi

Bilyoner TV

23:00

Sparta Rotterdam - RKC Waalwijk

Hollanda Eredivisie

Bilyoner TV

23:00

Fulham - Manchester City

İngiltere Premier Lig

S Sport Plus, S Sport, Idman TV

23:00

Getafe - Atletico Madrid

İspanya La Liga

S Sport Plus, Spor Smart, Smart Spor HD, Bilyoner TV

23:00

Mirandes - Espanyol

İspanya La Liga 2

La Liga 123 Youtube ,Bilyoner TV

23:10

CA Platense - Racing Club

Arjantin Copa Liga Profesional

Bilyoner TV

23:10

Talleres Cordoba - Velez Sarsfield

Arjantin Copa Liga Profesional

Bilyoner TV

23:30

Tondela - Sporting Lisbon

Portekiz Liga NOS

S Sport 2, S Sport Plus ,Bilyoner TV



Son Güncelleme: 13.03.2021 17:15
Takip Et:
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

Popüler Haberler