Beşiktaş'ın Engelleri Birlikte Aşalım Projesi Kapsamında Sivas'ta Engelli Öğrencilere Forma Dağıtıldı

Beşiktaş'ın Engelleri Birlikte Aşalım Projesi Kapsamında Sivas'ta Engelli Öğrencilere Forma Dağıtıldı

Beşiktaş Spor Kulübünün başlattığı "Engelleri Birlikte Aşalım" projesi kapsamında Sivas'ta Şefik Güngör Özel Eğitim Uygulama Okulunda eğitim gören engelli öğrencilere Siyah-Beyaz renklere sahip Beşiktaş formaları dağıtıldı.

Beşiktaş bugün Spor Toto Süper Lig'in 29'uncu hafta maçında Demir Grup Sivasspor karşılaşması için Sivas'taydı. Kulüp yöneticileri Beşiktaş'ın başlattığı 'Engelleri Birlikte Aşalım' projesi kapsamı doğrultusunda Sivas'ta Şefik Güngör Özel Eğitim Uygulama Okulunda eğitim gören engelli öğrencileri ziyaret ettiler. Burada bulunan özel öğrencilere projesini gerçekleştirip Beşiktaş forması dağıtan Kulüp yönetimi öğrencileri sevindirdi.

Programda Beşiktaş Taraftar Denekleri Sorumlusu Burhan Topuz bir konuşma yaparak, Beşiktaş'ın sosyal sorumluluk projeleri hakkında bilgiler paylaştı. Topuz, "Beşiktaş Spor Kulübü kurulduğu günden bugüne kadar yapmış olduğu sosyal sorumluluk projeleri ile ilgili Türkiye'de ve Avrupa'da her zaman önek teşkil etmiştir." diye konuşarak Beşiktaş'ın özellikle bu konuda bir farklılık yarattığını belirten Topuz, "Bu doğrultuda yönetim kurulu başkanımız Fikret Orman beyin camiamızın başına gelişi ile birlikte bu tür sosyal sorumluluk projelerinin daha aktif olması gerektiği ve daha üst seviyeye çıkarılması gerektiği beyan edilmiştir. Bizler de Türkiye genelindeki 200 denek teşkilatımız ile birlikte bugüne kadar 1 milyon çocuğa ulaşmış ve Beşiktaşlılık ruhunu ve sevgisini aşılamış bulunuyoruz. Bir milyon çocuğa ulaşmanın finalinde başkanımızın belirleyeceği bir ilde taçlandırmayı arzu ediyoruz" ifadelerini kullandı.