Bayram Tutumlu kimdir? Galatasaray Falcao'ya el altından para verdi iddiasında bulundu!

Bayram Tutumlu kimdir? Galatasaray Falcao'ya el altından para verdi iddiasında bulundu!

Bayram Tutumlu Galatasaray’ın Falcao transferi hakkında çok kritik paylaşımlarda bulundu. Peki Bayram Tutumlu kimdir? Galatasaray Falcao'ya el altından para verdi iddiasında bulundu! İşte Bayram Tutumlu’nun o çok konuşulacak iddiaları…

Menajerlik yapan Bayram Tutumlu, Galatasaray’ın Dünya çapında çok ses getiren transferi Radamel Falcao ile ilgili olarak son derece kritik paylaşımlarda bulunmaya devam ediyor.

Tanınmış menajer geçtiğimiz dönem içerisinde sosyal medya uygulamalarından Twitter üzerinde uzun süre çok konuşulacak bir paylaşımda bulunmuştu. Tutumlu paylaşımında, Galatasaray’ın son transferi Radamel Falcao’nun yasal olmayan yollar ile transfer edildiğini iddia etmişti.

Süperhabertv tarafından yapılan habere bakıldığında, menajer Bayram Tutumlu’nun bu paylaşımı sonrasında, takipçileri ve futbolseverler, ünlü menajerin bu iddialarını belgeler ile kanıtlamasını beklemeye başladılar.

Bayram Tutumlu, yaptığı açıklamalarının devamında, Radamel Falcao’ya yasal olmayan yollar ile para ödendiğinin açıklanmaması durumunda yeni paylaşımlara imza atacağını ifade etmişti.

Aradan birkaç gün geçmesi sonrasında, Bayram Tutumlu tarafından ortaya atılan iddialara yönelik olarak yeni paylaşımlar geldi.

Bu paylaşımlarda ünlü menajer Bayram Tutumlu, Radamel Falcao’nun transfer edilmesi sırasında yasal olmayan yollar ile kendisine para ödendiği iddialarını ortaya atması sonrasında ilk defa şirket ve banka isimleri verdi.

İşte Bayram Tutumlu’nun Falcao transferi ile ilgili olarak iddiaları ve yaptığı paylaşımlar…