Torbalı Belediye Başkanı oğlunu TORBEL'e Genel Müdür Yardımcısı yaptı

Torbalı Belediye Başkanı oğlunu TORBEL'e Genel Müdür Yardımcısı yaptı

İzmir’de Torbalı Belediye Başkanı Ramazan İsmail Uygur çok konuşulacak bir davranışta bulundu. Torbalı Belediye Başkanı oğlunu TORBEL'e Genel Müdür Yardımcısı yaptı. Efe Uygur’u Genel Müdür Yardımcısı yapan Belediye Başkanı kimseye güvenemediği için böyle bir şey yaptığını söyledi…

Belediye Başkanı Oğlunu Genel Müdür Yardımcısı Yaptı

Torbalı Belediye Başkanı Ramazan İsmail Uygur, Torbalı Personel Özel Güvenlik Gıda İnşaat Temizlik Şirketi’ne oğlunu Genel Müdür Yardımcısı olarak görevlendirdi. Görevlendirme sonrasında birçok kişiden sert tepki geldi.

Uygur açıklamalarında belediyenin ana borçlarının 100 milyon TL seviyesinden daha fazla olduğunu, TORBEL’in ise sıradan bir şirket olmadığını, memur dışındaki personelin tamamının burada çalıştığını ifade etti. 20 taneden fazla kafeterya, iş makineleri, araç ve gereç gibi faaliyetin idare edilmesi için görevlendirilen kişileri kapsamında bulunduran TORBEL’de durumun son derece kötü olduğunu, iki dönem belediye başkanlığı yapmış olmasına rağmen bir dönem ara verdikten sonra enkaz devraldığını söyledi.

Kendini eleştirenlere belgeler ile şirketin rapor ve bilançolarını gösterebileceğini, 3 aylık bilançosunun 100 TL olarak gösterildiğini paylaşabileceğini söyledi. Böyle bir durum söz konusu iken güvenebilecek kimsesi olmadığını ve oğlunun günde 15 saat çalışarak kendisi için sağlıklı veri topladığını anlattı. Kendi oğlunun işletme bölümü son sınıf öğrencisi olduğunu ve onu bir makam ya da maaş sahibi olması için almadığını, belediyeden araç ya da yakıt dahil almadığını ve onun dışında bir müdür yardımcısının daha olduğunu ifade etti.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.