Talat Atilla kimdir? Rahmi Turan haber kaynağı Talat Atilla hakkında bilgiler

Talat Atilla kimdir? Rahmi Turan haber kaynağı Talat Atilla hakkında bilgiler

Rahmi Turan Beştepe haberinin kaynağını açıkladı. Peki, Talat Atilla kimdir, Rahmi Turan haber kaynağı Talat Atilla hakkında bilgiler ve konuya ilişkin ayrıntılar.

Son günlerin en çok konuşulan ismi Rahmi Turan, Oda TV’ye çeşitli açıklamalarda bulundu. Rahmi Turan, Beştepe’ye giden ve Cumhurbaşkanı ile görüşen kişinin Muharrem İnce olduğu bilgisini Talat Atilla’dan aldığını söyledi. Talat Atilla’nın ‘’Haberin kaynağı ben değilim’’ söylemlerinde bulunmasını kınadı ve bu olayın kendisini çok üzdüğünü belirtti.

Haber kaynağının kesinlikle Talat Bulut olduğunu söyleyen Rahmi Turan şu sözlerle konuşmasına devam etti: ‘’Talat Atilla’ya da bu bilgileri başka bir kaynak söylemiştir. Kaynağın kim olduğuna dair fikirlerim var, hatta ismini de biliyorum ancak şuan bunu söylemeyeceğim. Gazeteciyim ve bu konuda araştırmalar yapmaya devam edeceğim’’ dedi.

Talat Atilla kimdir?

51 yaşında olan Talat Atilla, Ankara’da doğmuştur. 1988 yılında Anavatan Gazetesinde yazmaya başlayarak gazetecilik hayatına adım attı. Ulus Gazetesi, Günaydın Gazetesi ve Son Havadis Gazetelerinde çalışmıştır.

Bu yıl gerçekleşen, 3. Ulusal Palandöken Ödül Töreninde ‘’Yılın Siyaset Yazarı’’ ödülünü almış, ardından RADEV tarafından Yılın Gazetecisi ödülüne layık görülmüştür.

HaberTürk, TV Net ve diğer birçok kanalda yer alan Talat Atilla, aynı zamanda Türktime yönetim kurulu başkanlığı yapmaktadır.