CHP'li belediye başkanları ve yöneticilerin maskesiz fotoğraflarına kamuoyundan tepki

CHP'li belediye başkanları ve yöneticilerin maskesiz fotoğraflarına kamuoyundan tepki

CHP Genel Başkan Yardımcısı Tuncay Özkan ve CHP'li 4 belediye başkanının katıldığı nikah töreninde maskesiz ve sosyal mesafesiz fotoğrafa takipçilerden büyük tepkiler geldi. Takipçiler ''Sonra da pandemi sürecini hükümet yönetemedi diye istifasını istersiniz.'' yorumları görüldü.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Tuncay Özkan ile ekibi, Çeşme Belediye Başkan Yardımcısı Orkun Kalonya’nın nikah töreninin Özkan’ın ekibinin gövde gösterisine dönüşmüştü.

Söz konusu nikaha Çipli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü, Buca Belediye Başkanı Erhan Kılıç ve Özkan ile yakınlaştığı bilinen Bonova Belediye Başkanı Mustafa İduğ ve Özkan İl Kongresi konusunda ittifak yapmış olduğu CHP İl Başkanı Deniz Yücel de katılan isimler arasında görüldü. Nikah masası çevresinde bulunan CHP’li belediye başkanları ve yöneticilerinin coronavirüse rağmen maskesiz ve sosyal mesafeye uymadan çekilen fotoğraflar büyük bir yankı uyandırdı.

Fotoğrafa çok sayıda tepki yorumu geldi

CHP’li yöneticilerin maskesiz ve sosyal mesafesiz fotoğrafları sosyal medyada tepkilerin odağı haline geldi. Sosyal medya kullanıcıları yapmış olduğu yorumlarda ‘’Sonra da pandemi sürecini hükümet yönetemedi diye istifasını istersiniz.’’ diye konuştu.