Akıllı telefon üreticisi Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy S10’da 3 arka kamera kullanacak. 25 Şubat günü düzenlenecek MWC 2019’da Galaxy S10’u tanıtması beklenen firma 5 G özelliğine de yer verecek. Çerçevesiz ekran tasarımından vazgeçmeyecek gibi görünen firma, S10 ile içerik anlamında büyük yenilikler yapabilir. S10’un Samsung’un 10. yılına denk gelecek olması ile ilgili firmayla ilgili birbirinden sürpriz iddialar atılmakta.

Firma şuana kadar yeni amiral gemisi ile ilgili henüz bir açıklama yapmadı. Ancak yeni amiral gemisi performansının yanı sıra kamera gücüyle de ön plana çıkacak gibi görünüyor. Neredeyse profesyonel makinalarla yapılan çekimler kadar başarılı olması beklenen S10 için büyük bir merak oluştu.

5G İndirmek ve Karşıya Yüklemek Çok Daha Hızlı

5G, yani 5. nesil ile telefon görüşmeleri, SMS gönderme ve intenet kullanımı 4.5G’ye göre çok daha hızlı olacak. İndirme hızlarının saniyede 10 gigabite çıkması beklenen yeni teknolojiyle, telefon ve sinyal sıkıntısı sebebiyle tam verim alınamayacak. Ancak 4.5 G’ye göre daha hızlı olacağı gerçeğini de unutmamak gerekiyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here