Sağlık Bakanlığı alt bölge tayini 2020 Temmuz - Ağustos bölge hizmet grupları yayınlandı!

Sağlık Bakanlığı alt bölge tayini 2020 Temmuz - Ağustos bölge hizmet grupları yayınlandı!

2020 yılı Temmuz-Ağustos aylarına ait alt bölge tayinleri hakkında güncellenen hizmet grupları belli oldu. Güncellenen hizmet grupları, Sağlık Bakanlığı tarafından yayımlandı.

Her yıl yılın tek aylarında geçerli olarak güncellenen bölge hizmet gruplarına ait liste Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından açıklandı. Yılın 1-3-5-7-9 ve 11. aylarını kapsayan bölge hizmet grupları listesi Sağlık Bakanlığı’nın resmi sitesinden yayınlandı. Atama ve yer değiştirme yönetmeliğine göre yenilenen liste alt bölge tayinleri de mazeret tayinleri ile birlikte can güvenliği, aile birliği ve sağlık mazereti gibi alanlardaki personeller için de yenilendi. 7 Temmuz 2020 tarihinde güncellenen yeni gruplarda Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü resmi intenet sitesinden vatandaşlara açıklandı. Sağlık personeli verileri olarak geçen Bölge Hizmet Grupları adı altında Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü sitesinden mevcut yeni gruplara ulaşılmaktadır.

Güncellenen listelere aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.