Ana Sayfa TEKNOLOJİ Playstation Plus Bir Süreliğine Ücretsiz Olacak

Playstation Plus Bir Süreliğine Ücretsiz Olacak

Milyonlarca oyun severin büyük bir ilgiyle tercih ettiği oyun konsolu firması olan Playstation, kullanıcılarına müjdeli haberini açıkladı. Kısa bir süreliğine saymakla bitmeyen avantajları olan Playstation Plus’un ücretsiz olarak kullanılabileceği bilgisi aktarıldı;

32
0

Oyun severlerin büyük bir heyecanla takip ettiği ve her yeni ürüne de çok büyük ilgi gösterdiği Playstation firması, kullanıcıları için müjdeli bilgiler aktardı. Ürettiği oyun konsollarıyla milyonlarca teknoloji severi kendisine bağlayan ve kullanıcılarının oyun eğlencesini katlamaya yönelik pek çok adım atan başarılı oyun konsolu firması, belirlenen tarihler arasında Playstation Plus’un ücretsiz olarak kullanıcılarıyla buluşacağı belirtiliyor.

Oyunların multiplayer modlarının ücretsiz olarak denenebileceği Playstation Plus’un bir süreliğine ücretsiz olması, kullanıcıların yüzlerini güldürdü. Kayıtlı olmayan oyuncuların multiplayer içerikli oyunlarla buluşabilmesini sağlayarak kullanıcılarına büyük bir güzellik yapan başarılı firmanın, böylece bütün online içeriklerin bir süreliğine ücretsiz olarak kullanılabileceğini aktardı.

Sony Bu Alanda Tek Marka Olarak Görülüyor

Ürettiği başarılı oyun konsollarıyla bütün ilgiyi üzerine toplamayı başaran ve teknoloji severlerin bir Playstation sahibi olabilmek için aylarca para biriktirerek merak uyandırmayı başaran Sony, bu anlamda çok büyük başarılara ev sahipliği yapmakta. Ürettiği oyun konsollarının başarılı ve oyun zevkini çok daha artırıcı özelliklere sahip olması, teknoloji severlerin ilgisini tamamen bu yöne toplamasını sağlamakta.

Oyunlardan Alınan Zevkin Daha da Artırılması Hedefleniyor

Oyunlardan alınan keyfin artırılabilmesi ve cihazların oyunlarda hiçbir sıkıntıyla karşı karşıya kalmaması adına bu oyun konsolları her zaman güncellemelerle desteklenmekte. Kullanıcılarına sımsıkı tutunmak isteyen ve her ürettiği yeni oyun konsoluna üst düzey özellikler ekleyerek, bu anlamda kaliteli ürünler sunmayı başaran firma, başarılı istatistiklere de sahip. Özellikle de Playstation 4 Pro’nun milyonlarca kişi tarafından tercih edilmesi ve cihazın adeta satış rekorları kırması, firmanın yüzünü bir hayli güldürdü. Hali hazırda çok büyük başarılara ev sahipliği yapmaktayken, Playstation 4 Pro’nun böylesine büyük bir ilgi görmesi firmanın gelirlerini bir hayli artırdı. Bununla birlikte bu cihaza gelen ekstra güncellemelerle birlikte de Sony’nin çok daha büyük başarılara elde edebileceği belirtiliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here