Ana Sayfa SPOR O İsim Beşiktaş’a Yar Olmadı

O İsim Beşiktaş’a Yar Olmadı

Bu sene Süper Lig'in devre arasında Kanadalı Cyle Larin'i transfer eden ve oyuncuyu henüz değerlendirmeye başlayan Beşiktaş, Alphonso Davies'i transfer etmemiş olmanın pişmanlığında.

32
0

Bu sene Süper Lig’in devre arasında Kanadalı Cyle Larin’i transfer eden ve oyuncuyu henüz değerlendirmeye başlayan Beşiktaş, Alphonso Davies’i transfer etmemiş olmanın pişmanlığında.

Bu sene Süper Lig’de iyi bir performans izlemesine karşın şampiyonluğu kaçıran ve senenin analizini yaparak, yeni sezonda daha iddialı bir hazırlık yapan Beşiktaş Kulübü, ekibe sezon arasında dahil olan Cyle Larin hakkında konuştu. Devre arasında Beşiktaş’a gelen ancak henüz hazır olmadığı düşünülerek pek fazla forma fırsatı verilmeyen Cyle Larin’in değeri ise şimdi anlaşılıyor. Başarılı oyuncu kaydettiği gollerle Şenol Güneş’in de favori forvet isimleri arasına girerken, oyuncu için keşke daha erken alsaydık söylemleri geldi. Yarı dönemde alınmasına karar verilen ve takıma alındıktan sonra da kalan yarı sezonda çok fazla forma fırsatı verilmeyen oyuncunun altın değerinde olduğu anlaşılıyor. Şimdilik yeni sezon için nasıl bir performans göstereceği kestirilemeyen oyuncunun bu sene çim sahada fırtınalar estireceği öne sürülüyor. Ancak Beşiktaş, Larin’i kadrosuna kazandırmış olsa da aynı tarihte Alphonso Davies’i değerlendirememiş olmanın üzünsütünü yaşıyor.

DAVİES, BAYERN MÜNİH’E YOLCU

Devre arasında Beşiktaş’ın kazandığı en önemli isimlerden birisi olan Cyle Larin’in kendisini gösterdiği maçlarda dikkat çeken bir diğer isim ise Alphonso Davies’ti. Davies’i bu dönemde transfer listesine almayan ve henüz yaşının genç olduğunu düşünen Beşiktaş yönetimi şimdilerde oyuncuyu transfer etmemiş olmanın üzüntüsünü yaşıyor. Sahadaki performansı ile göz dolduran henüz 17 yaşındaki genç futbolcunun 1 sene sonra 23 milyon € bonservis ile Bayen Münih’e transfer edileceği spor basınında konuşulan konular arasında.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here