Zümrüdüanka dizisi tekrar bölümleri hangi günler yayınlanıyor?

Zümrüdüanka dizisi tekrar bölümleri hangi günler yayınlanıyor?

FOX TV'nin yayın akışı belli oldu ve Zümrüdüanka dizisi tekrar bölümleri hangi günler yayınlanıyor sorusu da yanıt bulmuş oldu. İşte 2020 yılının yeni ve iddialı dizileri arasında bulunan Zümrüdüanka'nın tekrar bölümleri yayın takvimi.

FOX TV ekranlarının yeni dizisi Zümrüdüanka dizisi Cumartesi akşamlarının en iddialı yapımları arasına girmek istiyor. 25 Ocak 2020 Cumartesi akşamı yeni bölümüyle ekranlarda olacak ve 2020 yılının ilk dizileri arasına da girmeyi başaran Zümrüdüanka dizisinin tekrar bölümleri de yeni bölüm yayınlandıktan hemen sonra ekranlarda olacak.

25 Ocak Cumartesi saat 20.00’de ekranlarda olacak diziden sonra bölüm tekrarı saat 22.30’da izleyicilerle buluşacak. Zümrüdüanka dizisi yeni bölümü yayınlandıktan sonra aynı bölüm yalnızca dakikalar sonra yeniden Fox TV ekranlarında olacak.

Zümrüdüanka dizisi tekrar bölümü 26 Ocak 2020 Pazar günü saat 16.30’da ve saat 00.15’te bir kere daha ekranlara gelecek.

Zümrüdüanka tekrarı ne zaman ve saat kaçta yayınlanacak?

Cemal Şan’ın yönetmen koltuğunda oturduğu ve başrolünü Alp Navruz, Ceren Yılmaz ve Miray Akay’ın üstlendiği Zümrüdüanka dizisi 25 Ocak 2020 Cumartesi günü ilk bölümüyle izleyicilerle buluşacak. Dizi saat 20.00’de ekranlara gelecek ve tekrar bölümlerinin de hangi günlerde ekranlarda olacağı belli oldu.

Zümrüdüanka ilk bölümü Cumartesi saat 20.00’de FOX TV’de ve tekrar bölümü saat 22.30’da ekranlarda olacak.

Tekrar bölümü ise Pazar günü saat 16.30’da ve 00.15’te yayınlanacak.

Zümrüdüanka nerede çekiliyor?

Zümrüdüanka dizisinin çekimleri son derece güzel ve mistik bir ortamda çekiliyor. Dizinin yalnızca Nevşehir’de değil, Ürgüp ve Göreme’de de çekildiği belirtiliyor.