Zuhal Topal'la Sofrada WhatsApp başvuru numarası numarası ve başvuru şartları

Zuhal Topal'la Sofrada WhatsApp başvuru numarası numarası ve başvuru şartları

Zuhal Topal’la Sofrada programına WhatsApp başvuru numarası üzerinden başvuru yapılabilmektedir. Zuhal Topal’la Sofrada’nın başvuru şartlarını sağlayan kişiler programın WhatsApp hattı üzerinden başvurularını yapabilir.

FOX TV’de yayınlanan Zuhal Topal’la Sofrada adlı yarışma programı gündüz kuşağının en sevilen programları arasında yer alıyor. Sunucu Zuhal Topal 1 sene kadar ekranlardan uzak kaldıktan sonra Zuhal Topal’la Sofrada adlı yarışma programıyla televizyon dünyasına geri döndü.

Zuhal Topal’la Sofrada programına katılmak isteyen kişiler WhatsApp hattı üzerinden başvuru yapabiliyor. Yarışmada her gün bir gelinin evine konuk olunuyor ve misafir kayınvalideler tarafından yemeklere puan veriliyor.

Zuhal Topal’la Sofrada Telefon Numarası

Zuhal Topal’la Sofrada programına telefonla katılmak için programın 0212’li hattını aramak gerekiyor. Bu numara sayesinde programın rejisiyle irtibata geçerek başvuru yapılabilir.

Zuhal Topal’la Sofrada canlı olarak yayınlanmadığı için programa canlı olarak telefonla katılmak mümkün değildir.

Zuhal Topal’la Sofrada Başvuru Hattının Telefon Numarası

Programın henüz sabit bir telefon numarası yok. Ancak WhatsApp hattı üzerinden sesli mesajla mesaj gönderilebilir.

http://zuhaltopallasofrada.tv/#basvuruyap adresine tıklayarak Zuhal Topal’la Sofrada’nın başvuru formuna ulaşabilirsiniz.

Programın mail adresine not bırakmak için basvuru@zuhaltopallasofrada.tv adresine mail atabilirsiniz.

Zuhal Topal’la Sofrada WhatsApp Hattı

Zuhal Topal’la Sofrada programına WhatsApp üzerinden ulaşmak mümkündür. Programın WhatsApp hesabına sesli mesaj, fotoğraf, video ve mesaj gönderebilirsiniz. Zuhal Topal’la Sofrada’nın WhatsApp telefon numarası 0 543 743 07 43’tür. Bu numara tamamıyla ücretsiz olarak kullanılmaktadır.