Zuhal Topal’la Sofrada programı yeni sezon fragmanı yayınlandı! Yeni sezonda neler değişecek?

Zuhal Topal’la Sofrada programı yeni sezon fragmanı yayınlandı! Yeni sezonda neler değişecek?

Zuhal Topal’la Sofrada yeni sezon fragmanı yayınlandı. Zuhal Topal’la Sofrada programının yeni sezon fragmanın yayınlanmasının ardından, yeni sezonda nelerin değişeceği merak ediliyor.

Fox TV ekranlarında yaklaşık 10 aydır yayınlanan Zuhal Topal’la Sofrada programı sezonunu tamamladı. Zuhal Topal’ın sunduğu programın yeni sezon fragmanı yayınlandı.

Zuhal Topal’la Sofrada programında haftanın birincisine 10 bin TL ödül veriliyor. Hünerlerini sergileyen yarışmacılar kaynanalardan en yüksek puanı alabilmek için mücadele veriyor. Programın yeni sezonunda haftanın birincisine verilen ödülde değişikliğe gidildi. Gelen haberlere göre programda haftanın birincisine 15.000 TL ödül verilecek.

Zuhal Topal’la Sofrada yarışmasında puanlamaların hakkaniyetli bir şekilde yapılmadığı sürekli söyleniyordu. Bunun önüne geçmek için yarışmanın yeni sezonunda açık oylama ile puanlama yapılacak.

Programın yeni sezonunda daha önce yapılmamış çekimlere de yer verilecek. Gelen bilgilere göre ülke dışında çekimler yapılacak.

Zuhal Topal’la Sofrada Programının Yeni Sezonunda Neler Değişecek?

- Büyük ödül 15.000 TL olacak.

- Puanlama yapılırken bazı kısıtlamalar yapılacak.

- Yurtdışı çekimleri olacak.

- Haftanın ikincisine teselli ödülü verilecek.

Zuhal Topal’la Sofrada 2. Sezon Fragmanı