Zuhal Topal’la Sofrada 5 Mart 2019 Gelin Heyecandan Mutfağı Kırıp Döktü!

Zuhal Topal’la Sofrada 5 Mart 2019 Gelin Heyecandan Mutfağı Kırıp Döktü!

FOX TV ekranlarında büyük bir ilgi gören Zuhal Topal'la Sofrada 5 Mart 2019 günü ekranlara geldi. Yarışmada gelin heyecandan mutfağı kırıp döktü ve kayınvalideler ''dakika bir gol bir'' tepkisi verdi. İşte Betül'ün gün sonunda aldığı toplam puan.

FOX TV ekranlarının sevilen yarışma programı Zuhal Topal’la Sofrada programı 5 Mart 2019 günü ekranlara geldi. İzleyicileri ekranlara kilitleyen yarışma programında kayınvalideler puan verecekler. Ancak yarışma esnasında mutfaktan gelen kırılma sesi kayınvalideleri harekete geçirecek.

Yarışmada gelin yarışmacı heyecanlandı ve mutfaktaki birçok şeyi kırdı. Yemek masasındaki kayınvalideler ise bu durum için dakika bir gol gir yorumunda bulundu. Heyecanlı yarışmacının servisleri zamanında yapıp yapmayacağı ise merak konusu oldu.

Zuhal Topal’la Sofrada 5 Mart 2019 Kimler Yarışıyor?

Yarışmacı Betül İşlek, 32 yaşında ve 6 yıllık evliliğe sahip. Bir kız çocuğuna sahip İşlek, Mersin’den katılım sağlamaktadır. Kayınvalide Leyla ise geliniyle birlikte Mersin’de ikamet etmektedir. Yarışmacı Leyla 3 çocuk sahibidir.

Zuhal Topal’la Sofrada 5 Mart Menüsü

Betül, bu hafta sofrasında Meksika usulü domates çorbasına, soğan ve patates salatasına, Akdeniz salatasına, Anavut ciğerine ve limonlu küpe yer verecek. Kayınvalide yarışmacıları henüz yemekleri tatmadan menüyü beğenmediklerini ve kolay bir seçim olduğunu ifade ettiler.

Servis Anında Neler Yaşandı?

Betül hanım büyük bir dikkat ile domates çorbası servisini yaparken, kayınvalideler çorbayı renginden dolayı eleştirdiler. Çorba ekmeklerinin büyük olması da eleştiri konusu oldu ancak ara sıcak ikramı büyük bir beğeni topladı. Yemekte pilav olmaması ise bir eleştiri olarak ifade edildi ve servislerin geç yapılması kayınvalideleri kızdırdı. Akdeniz salatanın doğru olmadığı aktarıldı ve son olarak tatlı servisi de beğeni toplayamadı.

5 Mart Zuhal Topal’la Sofrada Puanlama

Masadaki hiçbir yemeği beğenmeyen kayınvalideler, sert eleştirilerde bulundu ve yarışmada sesler yükseldi. Günün puanlaması ise;

Gülsüm 3,

Hülya 4,

Elfide 4,

Fadime 4 oldu.

Betül gün sonunda toplam 15 puanı almayı bildi. Zuhal Topal’ın puanıyla da toplam 21 puan almış oldu.