Zemheri dizisi fiinal mi yapıyor! Show TV sevilen dizisi Zemheri'den final kararı

Zemheri dizisi fiinal mi yapıyor! Show TV sevilen dizisi Zemheri'den final kararı

Show TV ekranlarına henüz giriş yapan Zemheri dizisi final mi yapıyor iddiaları sosyal medyayı salladı. İşte Show TV sevilen dizisi Zemheri'den final kararı.

Büyük bir heyecanla Show TV ekranlarında yayın hayatına başlayan Zemheri dizisi Çarşamba günü yayın hayatını sonlandırma kararı aldı. Zemheri dizisi gelecek hafta ekranlara gelecek yeni bölümüyle final yaparak ekranlara veda edecek.

Zemheri final yapacak

Hilal Saral’ın yönetmenlik koltuğunda oturduğu, Ay Yapım’ın yapımcılığında ekranlara taşınan Zemheri dizisinin başrolünü; Ayça Ayşin Turan, Alperen Duymaz, Hazal Filiz Küçükköse, Caner Cindoruk ve Zerrin Tekindor gibi isimler üstlenmekteydi. Dizinin final yapma kararı yapım ile paylaşıldı.

Zemheri neden final yapıyor?

Zemheri dizisi reyting rakamları sebebiyle ekranlara veda edecek. Kuruluş Osman, Benim Adım Melek ve Doğduğun Ev Kaderindir dizilerinin büyük bir ilgiyle izlenmesi Zemheri dizisinin istediği neticeyi almasını engelliyor.

Zemheri gün değiştirecek mi?

Zemheri izleyicileri dizinin gün değiştirmesini talep ediyor. Gün değiştirme konusunda büyük bir ısrar söz konusuyken, henüz gün değiştirmedi.