Zemheri Berrak kimdir? Gerçek adı nedir? Hazal Filiz Küçükköse rol aldığı yapımlar ve biyografisi

Zemheri Berrak kimdir? Gerçek adı nedir? Hazal Filiz Küçükköse rol aldığı yapımlar ve biyografisi

Show TV kanalında izleyicilerin beğenisine sunulacak olan Zemheri dizisinde Berrak karakteri dikkat çeken isimlerden biri olarak görülüyor. Peki Zemheri dizisindeki Berrak kimdir? Berrak karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı nedir? İşte Hazal Filiz Küçükköse rol aldığı yapımlar ve biyografisinin detayları…

Show TV ekranlarından 2020 senesinden itibaren yayınlanacak olan Zemheri dizisi henüz şimdiden izleyicilerin ilgisini üzerinde toplamış durumda. Dizinin konusuna bakıldığında Firuze isimli bir kadının hayat hikayesinin anlatılacağı anlaşılıyor. Dizi kapsamındaki karakterlere bakıldığındaysa Berrak karakterinin oldukça önemli biri olduğu görülüyor.

Zemheri Dizisi Berrak Karakteri Gerçek Adı

2020 senesinde Show TV ekranlarında yayınlanacak olan Zemheri dizisindeki Berrak karakterine güzel oyuncu Hazal Filiz Köse hayat verecek. Başarılı oyuncu Hazal Filiz Köse 1988 senesinde doğmuştur. Üniversite öğrenimini Ankara Üniversitesi Kimya Bölümünde gerçekleştiren Filiz Köse sonrasında oyunculuğa merak salmış ve 2014 senesinde yayınlanan Deniz Yıldızı dizisinde rol almıştır. Sonrasında Star TV ekranlarında izleyicileri ile buluşan Beni Affet isimli günlük diziye geçiş yapan Köse burada gösterdiği performansı ile izleyicilerin beğenisini kazanmıştır.

Başarılı oyuncu bu yapımlar dışında Kalbim Seni Seçti, Uçurum, Günahkar, Adını Feriha Koydum, Alın Yazısı, Ustura Kemal gibi dizilerde de yer almıştır. Son dönem içerisinde Mehmed: Bir Cihan Fatihi isimli dizi ardından Netflix platformunda yayınlanan Hakan: Muhafız dizisinde oynayan Hazal Filiz Köse 2020 senesinde Show TV ekranlarında yayınlanacak olan Zemheri dizisi için hazırlıklarına devam etmektedir.