Zalim İstanbul Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? Zalim İstanbul Sezon Finali Tarihi Belli Oldu!

Zalim İstanbul Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? Zalim İstanbul Sezon Finali Tarihi Belli Oldu!

Kanal D ekranlarında Nisan ayında yayın hayatına başlayan Zalim İstanbul dizisi, ilk bölümünden itibaren çok sevildi ve başarılı reytingler aldı. Pazartesi akşamlarının sevilen dizisi Zalim İstanbul’un sezon finali yapacağı tarih belli oldu. Dizinin yeni sezonun tam olarak ne zaman başlayacağı ile ilgili net bir açıklama gelmedi.

Kanal D’de yayınlanan Zalim İstanbul dizisi usta oyuncu kadrosu ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Yayınlandığı günden itibaren oldukça beğenilen Zalim İstanbul dizisinin ne zaman sezon finali yapacağı merak konusu oldu. Gelen bilgilere göre Zalim İstanbul dizisi 27 Mayıs’ta bu sezonu tamamlayacak ve yeni sezon öncesi tatile girecek. Kanal D’de Pazartesi akşamları yayınlanan Zalim İstanbul dizisi Çukur ile aynı günde yayınlanmasına rağmen iyi reytingler alıyor.

Zalim İstanbul dizisinin sevilmesinden dolayı Kanal D yetkilileri dizinin tekrar bölümünün haftanın geneline yayılmasına karar verdi. Zalim İstanbul dizinin tekrar günleri ve yayın saatleri şu şekildedir:

-Zalim İstanbul Pazartesi 20.00

-Zalim İstanbul tekrarı Pazartesi 22.30

-Zalim İstanbul bölüm tekrarı Salı 19.50

-Zalim İstanbul tekrarı Çarşamba gece 01.45

-Zalim İstanbul tekrar Bölümü Cumartesi 16.15

-Zalim İstanbul Bölüm tekrarı Pazar 16.15

Dizinin yeni sezonun tam olarak ne zaman başlayacağına karar verilmedi. Ancak Zalim İstanbul dizisi 27 Mayıs’ta sezon finalini yapacak.