Zahide Yetiş kaç yaşında, kimdir, nerelidir? Zahide Yetiş  hakkında bilgiler

Zahide Yetiş kaç yaşında, kimdir, nerelidir? Zahide Yetiş hakkında bilgiler

Televizyon kanallarının en sevilen sunucuları arasında Zahide Yetiş de yer almaktadır. Zahide Yetiş kaç yaşında, kimdir, nerelidir, Zahide Yetiş sunuculuğunu yaptığı programlarla adını duyurmayı başarmıştır. İşte Zahide Yetiş hakkında bilgiler…

Gündüz kuşağında yayınlanan programların en sevilen sunucularından bir tanesi de Zahide Yetiş’dir. Zahide Yetiş 40 yaşındadır ve asıl mesleği ses sanatçılığıdır. Ünlü oyuncu 1979 yılında Avusturya’da dünyaya geldi.

Zahide Yetiş henüz çocuk yaşlardayken annesi ve babası boşanmıştır. Yetiş bu yaşlarda İzmir’de babaannesinin yanında kalmıştır. Liseye İzmir Özel Fatih Koleji’nde okuyan Zahide Yetiş, üniversite eğitimini ise 9 Eylül Üniversitesi Satış Yönetimi ve İşletme Bölümünde tamamlamıştır.

Zahide Yetiş’in Sunduğu Programlar

Zahide Yetiş küçük yaşlarda TRT’de belgesel seslendirmesi yapmıştır. Reklam seslendirmesi, haber spikerliği ve metin yazarlığı yapmıştır. Daha sonra TV 8 ekranlarında yayınlanan Kentlerin Dili adlı programın sunuculuğunu yapan Yetiş, bu programın ardından 6 sene boyunca Türkiye’nin ilk Teknoloji programının sunuculuğunu yapmıştır.

Zahide Yetiş daha sonra Genç Gözüyle Tartışma, İntenet TV, Türk Site, Gün Başlıyor, Şans Karesi ve İzlenimler gibi programların sunuculuğunu yaptı.

Zahide Yetiş asıl ününü Kanal D’de yayınlanan Doktorum adlı programla kazandı. Ünlü sunucuyu şu anki noktaya getiren program ise Zahide Yetiş’le Yetiş Hayata oldu. Güzel sunucu şu anda Show TV’de yayınlanan Zahide Yetiş’le programını sunmaktadır.

Zahide Yetiş’in 1 Erkek Çocuğu Var

Zahide Yetiş ünlü iş adamı Cem Arısoy ile 2014 yılında dünya evine girdi. Zahide Yetiş’in bu evlilikten 1 erkek çocuğu dünyaya getirdi.