Yeni Hayat Fatih kimdir? Gerçek adı nedir? Furkan Kalabalık hakkında bilgiler

Yeni Hayat Fatih kimdir? Gerçek adı nedir? Furkan Kalabalık hakkında bilgiler

Yakın bir zamanda Yeni Hayat dizisi Kanal D ekranlarına gelecek. Başrollerinde Serkan Çayoğlu ve Melisa Aslı Pamuk'un yer aldığı Yeni Hayat dizisinde rol alan Fatih kim? İşte, Yeni Hayat dizisi ile ilgili tüm merak edilenler...

Yeni Hayat dizisinin Kanal D ekranlarına gelmesi beklenirken ülkemizde yaşanan olumsuzluklar ve koronavirüs salgını nedeni ile erteleme yaşandı. Yeni Hayat dizisinin ilk bölüm fragmanının yayınlanmasının ardından izleyiciler "Yeni Hayat Fatih Kim?" sorusunun yanıtını arıyorlar. İşte, Yeni Hayat dizisine dair detaylar...

Yeni Hayat Fatih kim?

Yeni Hayat dizisinde yer alan Fatih, Yasemin'in şoförüdür. Fatih herkesin güvenini kazanmıştır. İyi niyetli olduğunu herkese gösteren Fatih, mahalleden Fatma'ya aşıktır. Yasemin'de Fatih'i mahalleden tanıdığı için işe girmesi gerektiğini biliyordu Yasemin bu nedenden dolayı Fatih'i işe alır.

Yeni Hayat Fatih Gerçek Adı (Furkan Kalabalık kimdir?)

Yeni Hayat dizisinde ki Fatih karakterine hayat veren Furkan Kalabalık 1993 yılında doğdu. Furkan Kalabalık Star Tv'nin en sevilen dizilerinden olan İstanbullu Gelin dizisinde rol aldı. Rol aldığı farklı bir yapım ise TRT 1 ekranlarında geçmiş zamanlarda yayınlanan Dudullu Postası adlı dizide rol aldı.

Furkan Kalabalık Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü'nden mezun oldu. Oyuncu Furkan Kalabalık Rocco, Eti Crax, Avea, Lipton, KFC reklamlarında da rol alarak adını duyurdu. Furkan Kalabalık Hayvan Çiftliği, Cadı Kazanı adlı tiyatrolarda yer aldı. Ailemle Tanış, Aşkın Gören Gözlere İhtiyacı Yok isimli sinema filminde rol aldı.

Furkan Kalabalık, ICON Talent Management cast ajansına bağlıdır.