Yeni Hayat dizisi yayın tarihi neden ertelendi? Yeni hayat dizisi ne zaman başlayacak?

Yeni Hayat dizisi yayın tarihi neden ertelendi? Yeni hayat dizisi ne zaman başlayacak?

Kanal D’de başlaması planlanan Yeni Hayat dizisinin yayın tarihi ertelendi. Yeni Hayat ne zaman başlayacak, Yeni Hayat dizisinin yayın tarihi Koronavirüs salgınından dolayı ertelendi.

Yakında kanal D’de başlaması planlanan Yeni Hayat dizisinden kötü bir haber geldi. Yeni Hayat dizisinin yayın tarihinin Koronavirüs salgınından dolayı değiştirildiği öğrenildi. Türkiye’de Koronavirüs vakalarının çıkması dizi sektörünü de etkiledi. Salgına karşı önlemler almak isteyen yapımcı şirketler dizilerin çekimlerini ve yayın tarihlerini erteledi.

Yeni Hayat dizisinin gelecek hafta Kanal ‘de başlaması planlanıyordu. Konuyla ilgili yapımcı şirketten veya kanaldan henüz bir açıklama yapılmadı. Yeni Hayat dizisinin yayınlanan fragmanlarında başlama tarihinin 26 Mart Perşembe günü olacağı gösteriliyordu. Ancak bu tarih Koronavirüs salgınından dolayı ertelendi.

Yeni Hayat Dizisinin Konusu

Dizide ailesini geçindirmek zorunda olan Adem Şahin’in hikayesi anlatılıyor. Adem ailesinin geçimini sağlamak için iş bulmak zorundadır. Ancak Adem eksi bir bordo bereli oluğu için iş bulması o kadar kolay değildir.

İş adamı Timur Karatan için ise hayattaki en önemli şey ailesidir. Timur bazı pis işlere karışmış birisidir ve ailesini bu karanlık dünyadan uzak tutmaya çalışmaktadır.

Yeni Hayat Dizisi Oyuncu Kadrosu

Yeni Hayat dizisinin oyuncu kadrosunda Melisa Aslı Pamuk, Serkan Çayoğlu, Tayanç Ayaydın, Nisa Sofiya Aksongur, Nilperi Şahinkaya, Begüm Akkaya, İpek Filiz Yazıcı, Nebil Sayın, Aziz Caner İnan, Devrim Nas, Furkan Kalabalık, Seher Terzi, Ayşe Tunaboylu ve Övül Özbay yer alıyor.

Yeni Hayat Dizisi Künye

Yeni Hayat dizisinin yapımcılığını Seven Pictures yapıyor. Dizinin yönetmenliğini Cem Özduru ve Başak Sosyal yapıyor. Yeni Hayat dizisinin senaryosu Elif Usman tarafından kaleme alındı.