Yeni Behzat Ç. Görüntüleri Yayınlandı!

Yeni Behzat Ç. Görüntüleri Yayınlandı!

Erdal Beşikçioğlu tarafından canlandırılan ve dizinin ana karakteri olarak ortaya konan Behzat Ç. Geri döndü. Çekimlerin başlamasının üzerinden fazla zaman geçmeden Behzat Ç. Görüntüleri Yayınlandı! Gelin bu görüntülere birlikte bakalım…

Behzat Ç. Görüntüleri Yayınlandı!

Behzat Ç. Dizisi geçmişte yayınlandığı 2011 senesinde 3 sezon boyunca izleyicileri ekran başında tutmayı başarmıştı. Geniş bir izleyici kitlesini elinde bulunduran Behzat Ç. Dizisi sosyal medya platformlarında da çok konuşuluyordu.

Türk dizi tarihinin unutulmaz dizileri arasına adını altın harflerle yazdıran Behzat Ç. Dizisi aradan seneler geçtikten sonra yeniden izleyicisi ile buluşmaya hazırlanıyordu. BluTV platformunda yayınlanacak olan Behzat Ç., çok kısa bir süre sonra yayında olacak.

Dizi ile ilgili olarak paylaşılan görüntülere bakıldığında ise Behzat karakterinin 6 sene sonraki hali, gören herkesin yüreklerini parçalıyor.

İnter Medya tarafından ortaya konan, geçmiş senelerde olduğu gibi senaryosunu Ercan Mehmet Erdem’in yazmış olduğu Behzat Ç. Dizisi yeniden Serdar Akar tarafından yönetiliyor. Çekimlerine yakın bir tarihte başlanmış olan efsane dizinin ilk görüntüleri Behzat’ın meyhanesinden gelmişti. Yeni ortaya çıkan görüntülerde ise Behzat’ı kırmızı bir mobilet üzerinde görüyoruz. İşte o görüntüler...