Yemin Dizisi Yeni Bölümleri Ne Zaman Yayınlanacak? Kanal 7'de Dizi Neden Yayınlanmıyor?

Yemin Dizisi Yeni Bölümleri Ne Zaman Yayınlanacak? Kanal 7'de Dizi Neden Yayınlanmıyor?

Ekranların sevilen dizisi Yemin, yerel seçimlerden dolayı iki gün boyunca yayınlanmadı. Peki Yemin dizisi yeni bölümleri ne zaman yayınlanacak? Kanal 7 Yemin dizisi yayınlanacak mı? Neden yayınlanmıyor? sorularının cevaplarını sizler için araştırdık.

Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya başlanan ve oldukça sevilen Yemin dizisi, 1 ve 2 nisan tarihlerinde yayınlanmayarak hayranlarını üzdü. 18 Şubat 2019 tarihinde yayınlanmaya başlayan dizinin 6 hafta boyunca yayınlandığı göz önünde bulundurulursa, neden 1 ve 2 nisan yayınlanmadığı herkes tarafından merak ediliyor. 31 ve 32. bölümleri oldukça merak eden izleyicilerin, yeni bölümleri göremeyince merakları arttı.

YEMİN DİZİSİ NEDEN YAYINLANMADI?

İlk bölümüyle beraber oldukça sevilen Yemin dizisi, en heyecanlı noktasında yayınlanmadı. Kanal 7 ekranlarında yayınlanan ve büyük ilgi toplayan dizinin 31 ve 32. bölümlerinin neden yayınlanmadığı da oldukça merak ediliyor.

Dizinin yapımcıları 31 Mart 2019 tarihli yerel seçimlerden dolayı 31 ve 32. bölümlerin yayınlanmaması kararını aldığı için dizi yayınlanmadı. Ayrıca araya Miraç kandilinin girmesi de önemli bir etken oluşturdu. Bu yoğunluk içerisinde dizinin yeterli ilgiyi görmeyeceği tahmin edildiği için yayınlanmadı.

YEMİN DİZİSİ YENİ BÖLÜMLERİ NE ZAMAN?

Kanal 7'nin sevilen dizisi Yemin 8 Nisan Pazartesi günü yeni bölümüyle yayın hayatına devam edecek. Seçim sürecinin tamamlanmasıyla ekranlara bomba gibi gelecek olan Yemin dizisi, hayranları tarafından merakla bekleniyor.