Yemin Dizisi Reyhan diziden neden ayrıldı?  Özge Yağız başka dizide mi rol alacak?

Yemin Dizisi Reyhan diziden neden ayrıldı? Özge Yağız başka dizide mi rol alacak?

Yemin dizisinde Reyhan karakterini canlandıran Özge Yağız diziden ayrıldığını açıkladı. Yemin Dizisi Reyhan diziden neden ayrıldı, Özge Yağız başka dizide mi rol alacak, Özge Yağız’ın başka bir dizi ile anlaşma sağladığı iddia ediliyor.

Kanal 7’nin sevilen günlük dizisi Yemin’de beklenmedik bir ayrılık yaşandı. Dizinin başrol oyuncusu Özge Yağız Yemin dizisinden ayrıldığını açıkladı. Özge Yağız Yemin dizisindeki Reyhan karakteriyle büyük beğeni toplamıştı. İzleyiciler Reyhan karakterini canlandıran Özge Yağız’ın diziden neden ayrıldığını merak ediyor.

Yemin Reyhan Diziden Neden Ayrıldı?

Özge Yağız geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla Yemin dizisinden ayrıldığını açıkladı. Daha sonra güzel oyuncunun diziden neden ayrıldığıyla ilgili bir açıklama yapılmadı. Özge Yağız’ın başka bir diziden gelen teklifi kabul ettiği için Yemin dizisine veda ettiği söyleniyor.

Özge Yağız Kimdir?

Özge Yağız bir dönem yayında olan Adını Sen Koy dizisindeki Zeliha karakteriyle izleyiciler tarafından tanınır hale gelmişti. 22 yaşındaki oyuncu Başkent İletişim Bilimleri Akademisi’nden mezun oldu ve daha sonra dizi kariyerine başladı.

Özge Yağız daha sonra Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Yemin dizisinde Reyhan karakterini canlandırmaya başladı. Reyhan babası ve annesi öldükten sonra yetimhaneden büyümüş birisidir. Reyhan’ın dayısı olan Hikmet Bey ona sürekli destek olmuştur.

Yemin Dizisindeki Reyhan ve Emir Sevgili Mi?

Yemin dizisinde Özge Yağız’ın rol arkadaşı Gökberk Demirci’yle aşk yaşadığı iddia edilmişti. Emir ve Reyhan dizide sürekli karşı karşıya gelen karakterlerdi. İkilinin dizi seti dışında da birlikte vakit geçirdikleri söyleniyor. Hatta Gökberk’in annesinden dolayı hastanede kaldığı günlerde yanında Özge Yağız olduğu da öğrenildi.

Özge Yağız ve Gökberk Demirci Aşkı Nasıl Başladı?

Yemin dizisinin başrol oyuncuları Özge Yağız ve Gökberk Demirci izleyiciler tarafından fazlasıyla beğenildi ve birbirlerine yakıştırılmaya başlandı. Dizinin çekildiği zamanlardaki Demirci ve Yağız arasındaki yakınlık herkesin dikkatini çekti. Gökberk Demirci dizinin çekimlerine ara verilmesinden sonra bir teşekkür mesajı yayınladı. Daha sonra Özge Yağız da Demirci’nin teşekkür mesajına cevap verdi ve şunları söyledi:

“Benim de teşekkürüm var her şeye Reyhan der ki gitmek isteyeni kırk düğüm halatla tutamazsın kalmak isteyene saç teli yeter Emir efendiciğim…”

Özge Yağız’ın bu mesajının ardından ikili arasındaki samimiyet dikkatlerden kaçmadı. Yağız’ın mesajına Gökberk Demirci de cevap verdi ve şunları söyledi:

“Gitmek isteyeni hiçbir kilit tutamaz gitmek isteyeni tutabilecek tek şey bazen bir bakış bazen kalpten gelen tek bir cümledir Emir Tarhun sen geldin ve benim deli köşemde durdun…”

Özge Yağız ve Gökberk Demirci arasındaki bu mesajlaşmalar ikili arasındaki aşk iddialarını güçlendirdi. Ayrıca bu ikili daha önceki yaz tatillerinde aynı mekanlarda da görüntülenmişti.

Geçtiğimiz günlerde Gökberk Demirci’nin annesi hastaneye kaldırıldı. Demirci hastanede annesinin yanında kalırken onunda yanında Özge Yağız’ın da olduğu öğrenildi.

Günün en önemli gelişmelerinden anlık olarak haberdar olmak istiyorsan -

Sıcak gelişmeleri her an takip edebileceğin bir kaynak arıyorsan, şimdi sen de Gursesgazetesi Facebook grubuna katılabilirsin! Hadi TIKLA!