Yemin Cavidan diziden ayrılacak mı, öldü mü? Gül Arcan Yemin dizisinden ayrılacak mı?

Yemin Cavidan diziden ayrılacak mı, öldü mü? Gül Arcan Yemin dizisinden ayrılacak mı?

Yemin dizisinde Cavidan karakterinin boğazının sıkılması üzerine dizinin baş belası karakterinin diziden ayrılıp ayrılmayacağı merak edilmeye başlandı. İzleyiciler Yemin Cavidan diziden ayrılacak mı, öldü mü ve Gül Arcan Yemin dizisinden ayrılacak mı sorularının yanıtını arıyor. İşte Cavidan'ın hazin sonu.

Yemin dizisi 7 Ocak 2020 Salı günü ekranlara gelen 157. bölümde Cemre’nin Cavidan’ın boğazına çöktüğü ve nefesini kestiği görüldü. Sahne sonrasında izleyiciler Yemin dizisinde Cavidan karakterinin diziden ayrılıp ayrılmayacağını araştırmaya koyuldu.

Yemin Cavidan öldü mü?

Reyhan’ın kaynanası ve Emir’in baş belası olan Cavidan karakteri henüz senaryodaki rolünü tamamlamadığı için ölmedi. Cemre’nin annesi Süheyla’nın ve pek çok kişinin ölümüne sebep olan Cavidan karakteri ölmeyecek.

Gül Arcan Yemin dizisinden ayrılacak mı?

Yemin dizisinin Cavidan’ı Gül Arcan’ın sezon sonuna kadar sözleşmesi devam ediyor. Ünlü oyuncu sezon sonuna kadar baş belası olarak dizide yer almaya devam edecek. Dizide kısa bir süre içerisinde önemli bir ismin ayrılacağı konuşulsa da, bu ismin Cavidan olmayacağı yönünde bilgiler gelmeye başladı.