Yavuz Oğhan Halk TV kadrosuna katıldı

Yavuz Oğhan Halk TV kadrosuna katıldı

Halk TV’den flaş transfer geldi. Deneyimli gazeteci Halk TV’ye katıldı. Daha önce sürpriz ayrılıkların yaşandığı Halk TV’ye yeni takviyeler yapılıyor.

Halk TV deneyimli bir ismi kadrosuna kattı. Ülkemizde en çok izlenen haber kanallarından biri olan Halk TV, son dönemlerde sürpriz isimlerle yollarını ayırmıştı.

Eski başbakanlardan Ahmet Davutoğlu’nu YouTube kanalına davet ederek dikkatleri üzerine çeken deneyimli gazeteci Yavuz Oğhan, artık Halk TV bünyesinde çalışacak. Davutoğlu’nu davet etmesi üzerine Sputnik’teki görevine son verilmişti.

Yavuz Oğhan’ın Halk TV’ye katılışını Halk TV Genel Yayın Yönetmeni Serhan Asker sosyal medya hesabı Twitter’dan duyurdu. İşte o paylaşım:

"El sıkıştık.. Artık o da Halk Tv ailesinde.. Hoş geldin sevgili @yavuzoghan

Başarılar.. @halktvcomtr"

Yavuz Oğhan Halk TV kadrosuna katıldı

Yavuz Oğhan Kimdir?

25 yıldız gazetecilik yapan Oğhan, 1969 senesinde Ankara’da dünyaya geldi. ATV’de gece muhabiri olarak mesleki hayatına atılan başarılı gazeteci, burada 5 yıl boyunca muhabirlik yaptıktan sonra haber müdürü olarak görevine devam etti. Star TV’de Uğur Dündar ile birlikte çalıştı. Sonrasında ise CNN Türk Ankara Haber Müdürü ve Ankara Temsilcisi olarak çaıştı.

Her başarılı medya mensubu gibi 2009 yılında İstanbul’a yerleşti. Ancak bu macerası 2011 yılında sona erdi. Artı 1 televizyon kanalında, Posta ve Radikal gazetelerinde yöneticilik yapan Oğhan, RS FM’de bidebunudinle adlı programı sunuyordu. Şimdi kendisini Halk TV ekranlarında göreceğiz.