Yasak Elma yeni sezon ne zaman başlayacak? Yasak Elma yeni sezon başlangıç tarihi

Yasak Elma yeni sezon ne zaman başlayacak? Yasak Elma yeni sezon başlangıç tarihi

Fox TV ekranlarının ünlü yapımı Yasak Elma yeni sezon ne zaman başlayacak sorusunun yanıtı ortaya çıktı. İşte Yasak Elma yeni sezon başlangıç tarihi.

Yasak Elma dizisinin 4. sezonu FOX TV ekranlarında yayın hayatına devam edecek ve bu süreçte izleyiciler fenomen yapımın yeni sezonunun ne zaman başlayacağını merak ediyor. 23 Mart Pazartesi günü 74. bölümünü ekranlara getiren Yasak Elma dizisinin yeni bölümleri koronavirüs nedeniyle yayınlanamıyordu. Seyirciler de dizinin yeni bölümlerini büyük bir merakla beklerken, koronavirüs nedeniyle ülkede ve dünyada etkisini her geçen gün kaybetmeye başlamıştır.

Yasak Elma 4. sezonu 2020 Eylül ayında

Salgın sonrasında bir kere daha hazırlıklarına başlayan Yasak Elma dizisinin 4. sezonu herhangi bir aksilik olmaması halinde Eylül 2020’de Fox TV ekranlarında olacak. Dizi, yaz ayları boyunca yeni isimleri transfer edecek ve Yasak Elma’ya katılacak yeni oyuncular da belli olacak.

Yasak Elma 4. sezonu başlama tarihi ne zaman?

Koronavirüs salgınındaki gelişmeler belirsizliğini korurken, dizilerin yeni sezonlarının ne zaman başlayacağına dair henüz net bir bilgi veya ifade bulunmuyor. Yasa Elma dizisinin başlama tarihi henüz belli olmasa dahi, dizinin yeni sezonunun muhtemelen Eylül ayında ekranlara geleceği tahmin ediliyor.