Yasak Elma Lila neden değişti? Oyuncu diziden neden ayrıldı? Yeni Oyuncu Ayşegül Çınar kimdir?

Yasak Elma Lila neden değişti? Oyuncu diziden neden ayrıldı? Yeni Oyuncu Ayşegül Çınar kimdir?

Yasak Elma'nın sezon finalinden sonra kadrosu bir bir değişiyor. Yasak Elma Lila karakteri Ayşegül Ceylan diziden ayrılıyor. Yeni Lila kim olacak, kaç yaşında tüm ayrıntılar haberde.

Pazartesi günlerinin entrikalı dizisi Yasak Elma Fox Tv’de seyirciye sunuluyordu. Dizinin sezon finali yapmasının ardından ekipte ayrılıklar yaşanmaya başlandı. Onur Tuna, Sevda Erginci ve Ege Kökenli diziden ayrılmıştı. Şimdiyse dizide Halit’in kızı Lila’yı canlandıran Ayşegül Çınar diziden ayrılıyor. Neden ayrıldıklarıysa akıllarda merak bırakıyor. Herhangi bir açıklaması olmayan Ayşegül Çınar’a yeni teklifler mi geldi sorusu kafaları kurcalıyor. Bu soruyu sorduran da Onur Tuna’nın yeni bir projeye başlayacak olmasıdır.

Yasak Elma dizisi Neslihan Yeşilyurt tarafından yönetilip senaristliği de Melis Civelek tarafından yapılıyor. Dizi ailelerinden uzakta yaşayan ve birbirinden farklı hayalleri, idealleri olan Zeynep ve Yıldız adında iki kız kardeşin hayatını konu alıyor. Yıldız’ın Ender’le tanışması, Zeynep’in de Alihan’la tanışması hayatlarını değiştiriyor. Şevval Sam, Talat Bulut, Onur Tuna, Sevda Erginci, Eda Ece ve birçok başarılı oyuncuyu kadrosunda barındıran dizinin ekip değişikliği nasıl olacak?

Yasak Elma Lila neden değişti? Oyuncu diziden neden ayrıldı? Yeni Oyuncu Ayşegül Çınar kimdir?

Ayşegül Çınar kimdir?

Antalya’da 1999 da doğmuş oyuncu, Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde Tiyatro eğitimini almış ve ilk deneyimini Yasak Elma dizisinde yaşamıştır. Lila karakteriyle tanınan Çınar, sosyal medyada da ün yapmış durumda.

Yeni ‘Lila’ olacak Buçe Buse Kahraman kimdir?

1996 yılında 1 Nisan’da İstanbul’da doğan Kahraman, şimdilerde 50 kg ağırlığına ve 1.70 cm boya sahip. Üniversiteyi Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Merkezi Oyunculuk bölümünde okuyan oyuncu 2017 yılında Kötü Çocuk filminde başrolde Tolga Sarıtaş ve Afra Saraçoğlu ile birlikte bulunmuştur.

En sevdiği yemek ilginç bir şekilde bamya olan Buçe Buse Kahraman, zeytinden hiç hoşlanmaz ve en çok da Çin’in Tibet bölgesine gitmek ister.

Sanatçının sevgilisinin ise Tülay Özokur’un menajeri Orhan Özokur olduğu söyleniyor. Köksüz isimli filmde oynadığı bilinen Orhan Özokur’un rol aldığı tiyatro ve kısa filmler de var.

Buçe Buse Kahraman, tıpkı Ayşegül Çınar gibi yeni duyulan isimlerdendir. Yer aldığı ‘Kötü Çocuk’ projesinde ‘Neşe’ karakterini canlandıran oyuncunun ikinci projesi de ‘Çarpışma’ oldu. Show Tv ekranlarında Kıvanç Tatlıtuğ ve Elçin Sangu’nun başrolde bulunduğu dizide polis rolü alan Kahraman, şimdi de Yasak Elma’da rol alacak.