Yargı dizisinde Çınar Kaya ( Arda Anarat ) kimdir?

Yargı dizisinde Çınar Kaya ( Arda Anarat ) kimdir?

Yargı dizisi Kanal D'nin yeni dizisi olacak. Yayınlanan fragmanlarla dikkatleri çeken Yargı dizisinin konusu ve oyuncuları araştırılmaktadır. Yargı dizisinde Çınar Kaya karakterini canlandıran Arda Anarat'ın kim olduğı merak ediliyor. Yargı dizisinde Çınar Kaya ( Arda Anarat ) kimdir? Bu haberimizde Yargı dizisinde Çınar Kaya karakterini ve canlandıran oyuncu Arda Anarat hakkında merak edilenleri sizler için derledik. Yargı dizisinde Çınar Kaya ve Arda Anarat hakkında merak edilenler...

Yeni dizi ‘’ Yargı’’Kanal D ekranında yayınlanacak. dizinin teması ve oyuncu kadrosu birçok kişinin ilgisini çekti. Çoğu dizi meraklısı, konusu ve oyuncuları hakkında merak ettikleri birçok soruyu intenetten araştırarak sorularına cevap buluyor. Dizinin tanıtımı ve fragmanı yayınlandıktan sonra birçok kişi merak ettiği soruları araştırmaya başladı. Yargı dizisinde Çınar Kaya kimdir?

Yargı dizisi Çınar Kaya kimdir?

Arda Anarat, savcı Ilgaz'ın kardeşi Çınar Kaya rolünü oynuyor. Dizide evde belalı bir çocuk olarak izleyiciyle buluşacak olan ve üniversite yemekhanesinde çalışan Çınar karakteri, geçmişte yaralama, uyuşturucu kullanımı, uyuşturucu kaçakçılığı gibi birçok suçtan yargılanmıştır. Çınar Kaya'nın karakterinin kötülükleri annesi öldükten sonra başlamış, annesinin kalp krizinden ölmesiyle hayatı kararmıştır. Ağabeyi Ilgaz'ın mükemmel büyümesiyle birlikte Çınar'ın rolü ailede kaybeden ve kötü bir kişi olarak rol oynadı. Ablası Defne ile iyi geçinen Çınar'ın rolü, babası ve erkek kardeşi Ilgaz'ın başına bir hayli dert açacaktır.

Yargı dizisinde Çınar Kaya ( Arda Anarat ) kimdir?

Arda Anarat

1999 yılında İstanbul'da gözlerini açan bu genç oyuncu, 175 boyunda ve 66 kilo olan birçok dizi hayranının ilgi odağı haline geldi. Lise hayatını İstanbul Notre Dame de Sion Fransız Lisesi'nde geçiren bu yakışıklı oyuncu aslen Samsunludur. TRT 1 ekranlarında ekrana gelen Diriliş Ertuğrul dizisinde Şehzade Mehmet'in çocukluğunu canlandıran ünlü oyuncu, oyunculuk kariyerinde iyi bir adım atıyor ve birçok kişinin ilgisini çekiyor. Layla Şirin Ajans'a ait oyuncu, genç yaşına rağmen oyunculuk kariyerinde birçok başarıya imza attı.