Vuslat dizisi neden yayınlanmıyor? 14 Ekim Pazartesi Vuslat neden yayınlanmıyor,  dizi bitti mi?

Vuslat dizisi neden yayınlanmıyor? 14 Ekim Pazartesi Vuslat neden yayınlanmıyor, dizi bitti mi?

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Vuslat dizisi neden yayınlanmıyor, 14 Ekim Pazartesi neden yayınlanmıyor ve dizi bitti mi? Vuslat dizisinin 14 Ekim Pazartesi günü TRT 1 yayın akışında olmadığı görüldü ve izleyiciler durumun akıbetini merak etmeye başladı.

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Vuslat dizisi milli maç sebebiyle sonraki hafta ekranlarda olmayacak. A23 Medya’nın imzasıyla ekranlara gelen ve yönetmenliğini Barış Yöş’ün üstlendiği Vuslat dizisinde; Kadir Doğulu, Devrim Özkan, Baran Bölükbaşı, Erdem Akakçe ve Osman Alkaş gibi isimler rol alıyor.

Vuslat dizisi 14 Ekim Pazartesi günü neden yok?

TRT 1 ekranlarında 14 Ekim Pazartesi günü milli maç olacağı için dizi bu hafta televizyon ekranlarında olmayacak. Vuslat dizisinin ekranlarda olmamasının dizinin reyting rakamları veya başka bir gerekçeyle alakalı olmadığı bildirildi.

Vuslat dizisi yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

14 Ekim Pazartesi günü yeni bölümüyle ekranlara gelmesi beklenen Vuslat dizisi milli maç sebebiyle 21 Ekim Pazartesi günü yeni bölümle TRT 1 ekranlarında olacak.

Vuslat dizisi reytingleri nasıl?

Vuslat dizisi Pazartesi günü oldukça zor bir yayın gününe sahi. Pazartesi günü ekranlarda olan Çukur, Yasak Elma, Zalim İstanbul ve Çocuk dizilerine karşı ayakta kalmaya çalışan Vuslat dizisi reytinglerde büyük bir mücadele ortaya koyuyor. Bu durum sebebiyle de dizi istediği rakamlara halen ulaşabilmiş değil.