Uğur Pektaş kimdir? Survivor 2020 yarışmacısı Uğur pektaş hakkında bilgiler

Uğur Pektaş kimdir? Survivor 2020 yarışmacısı Uğur pektaş hakkında bilgiler

TV 8 ekranlarında yayınlanan ve yayınlandığı her sene reyting rekorları kıran Survivor yarışması hakkında yeni gelişmeler yaşanıyor. Son olarak 2020 senesinde yarışmada bulunacağı belli olan bir diğer yarışmacı Uğur Pektaş oldu. Peki Uğur Pektaş kimdir? Survivor 2020 yarışmacısı Uğur Pektaş hakkında bilgiler vatandaşlarca merak ediliyor…

TV 8 ekranlarında yayınlanan ve izleyiciler tarafından ilgiyle takip edilen Survivor programı yakında yeniden ekranlarda olacak. Programın sunucusu ve format sahibi Acun Ilıcalı son olarak katıldığı bir magazin programında Survivor 2020 için kritik açıklamalarda bulundu.

Ünlüler Gönüllüler formatında yapılacak olan Survivor 2020 için yarışmacıların yavaş yavaş belli olduğu bu dönem içerisinde Acun Ilıcalı yeni bir yarışma ismi daha açıkladı.

Acun Ilıcalı açıklamalarında Survivor’un ilk şampiyonu Uğur Pektaş’ın %90 ihtimalle Survivor 2020’de yarışacağını ifade etti. Bu açıklama sonrasında yarışmanın takipçileri Uğur Pektaş hakkında araştırma yapmaya başladılar.

Uğur Pektaş %90 Yarışacak

Acun Ilıcalı’nın magazin programında yaptığı açıklama sonrasında Uğur Pektaş’ın kim olduğu izleyiciler tarafından merak edilmeye başlandı. Uğur Pektaş Survivor’un yayınlanan ilk sezonunda şampiyon olması sonrasında Kanal D ekranlarında uzun süredir yayınlanan Arka Sokaklar dizisinde oynamaya başlamıştı. İşte Uğur Pektaş hakkındaki ayrıntılı bilgiler…

Uğur Pektaş Kimdir?

Uğur Pektaş 1979 senesinde doğmuştur. Survivor Türkiye yarışmasının ilk şampiyonu olması sonrasında adını duyuran yakışıklı oyuncu, bu başarısı ardından Kuşdili ve Düşler ve Gerçekler dizisinde rol almıştır. Kanal D ekranlarında 10 seneyi aşkın bir süredir yayınlanan Arka Sokaklar dizisinde Murat karakterine hayat veren Pektaş, diziden tanıştığı Gamze Özçelik ile evlenmiştir.