TV8  Jet Sosyete Dizisiyle İlgili Flaş Karar! Yeni Bölümler Ne Zaman? Gülse Birsel Açıkladı

TV8 Jet Sosyete Dizisiyle İlgili Flaş Karar! Yeni Bölümler Ne Zaman? Gülse Birsel Açıkladı

TV8 ekranlarında değişikliklerle izleyicilerin yoğun bir şekilde eleştiriye tuttuğu Jet Sosyete dizisiyle ilgili flaş bir karar alındı. Dizi oyuncularından Gülse Birsel, alınan kararı sosyal medya hesabından duyurdu.

Survivor 2019 Türkiye-Yunanistan yarışması Çarşamba günü ekranlara geldiği için günü değişen Jet Sosyete dizisinde yaşanan son gelişme dizi severleri ayağa kaldırdı. Diziyi severek takip eden binlerce kişi, Perşembe gününe alınmasına tepki göstermişti. Son olarak dizi oyuncularından Gülse Birsel, farklı televizyon kanallarından TV8’e geçme kararı alan Jet Sosyete dizisinin bu hafta yeni bölümüyle ekranlara gelmeyeceğini duyurdu.

Dizide sürekli bir değişiklik yapılıyor olması, dizi severleri sinirlendirmiş gibi görünüyor. Üstelik Birsel’in son olarak sosyal medyadan bu hafta yeni bölümün olmayacağını duyurması da oyuncuya büyük tepkiler gelmesine sebep oldu.

Bizleri Özleyin!

Birsel, Instagram hesabından paylaştığı gönderide, Jet Sosyete dizisinin bu hafta yeni bölümüyle ekranlara gelmeyeceğini açıkladı. 7 haftadır aralıksız olarak 120 dakika bölümlerle yayında olduklarını konuşan Birsel, bir haftalık dinlenme arası verileceğini ve Mayıs ayının ilk haftasına kadar dizinin yeni bölümleriyle devam edeceğini kaydetti. Açıklamasının sonuna ‘’Bizi özleyin’’ ibaresini bırakan Birsel’in bu paylaşımına tepkiler de geldi.

İzleyicilerin büyük çoğunluğu, dizinin bir televizyon kanalında değil intenet aracılığıyla yayınlanmasını daha doğru bulduğunu ifade ediyor.