TRT Şampiyon dizisi ne zaman başlayacak? Diziden yeni fragman yayınladı

TRT Şampiyon dizisi ne zaman başlayacak? Diziden yeni fragman yayınladı

Şampiyon dizisi TRT 1 ekranlarında yayın hayatına başlamaya hazırlanıyor. Peki TRT Şampiyon dizisi ne zaman yayınlanacak? Diziden yeni fragman da yayınlandı.

Uzunca bir süredir televizyon ekranlarında yer almayan Tolgahan Sayışman, TRT 1 ekranlarında yayın hayatına başlayacak Şampiyon dizisiyle yeniden ekranlara dönecek. Sayışman’ın partnerinin ise Yıldız Çağrı Atiksoy olacağı belirlendi. TRT 1 ekranlarında yayın hayatına başlayacak Şampiyon dizisinin ne zaman başlayacağı ise henüz ortaya çıkmadı.

Şampiyon dizisine iki yeni oyuncu dahil oldu

Çukur dizisinin Akşın’ı İlayda Alişan’ın Şampiyon dizisi için anlaşmaya vardığı belirtiliyor. Dizide Çeto karakterine hayat veren Erkan Avcı’nın da Şampiyon dizisine transfer olduğu öğrenildi.

Şampiyon dizisi konusu

Sayışman’ın Şampiyon dizisinde Fırat karakteri gelecek vadeden bir gençtir. Karşılaştığı talihsiz bir olay sonrasında hayatı yerle bir olan Fırat karakteri oğlu Güneş’in sağlığı için yeniden sahalara dönme kararı alır.

Tolgahan Sayışman kimdir?

17 Aralık 1981’de İstanbul’da dünyaya gelen Tolgahan Sayışman 38 yaşındadır. Oyuncu ve model yönüyle ünlenen Sayışman, Doğuş Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun olmuştur. 2005 yılında uluslararası erkek güzellik yarışmasında dünya güzeli seçilen Sayışman, 2006 yılında Maçolar dizisinde başrolü üstlenerek sinema-televizyon hayatına başlamıştır. Ünlü oyuncunun ismi ise son zamanlarda Şampiyon dizisiyle anılıyor.

Yıldız Çağrı Atiksoy kimdir?

1986 yılında İstanbul’da dünyaya gelen ünlü oyuncu Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk dersleri almış ve Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinde Berrin karakterine hayat vererek ün kazanmıştır. Yedi Güzel Adam ve Savaşçı dizisinde de rol alan Atiksoy, Şampiyon dizisinde rol alacak.

Emir Özyakışır kimdir?

Gülperi dizisinde Can karakterine hayat vererek ün kazanan Emir Özyakışır, 2014 yılından bu yana Zerin Kültürel Ajansı’na bağlı olarak çalışıyor. Çok sayıda reklam filminde rol alan Özyakışır, Şampiyon dizisinde Emir Bölükbaşı karakterine hayat verecek.

Erdal Özyağcılar kimdir?

1948 yılında Bursa’da dünyaya gelen Erdal Özyağcılar, Şampiyon dizisinde Yaman Günaltay karakterine hayat verecek. Yaman Günaltay da boks camiasında disipliniyle tanınan bir isimdir.

Erkan Avcı kimdir?

1982 yılında Diyarbakır’da dünyaya gelen Erkan Avcı, Mimar Sinan Ünviersitesi’nde oyunculuk eğitimleri almıştır. 2019 yılında Çukur’da Çeto karakterine hayat veren Erkan Avcı, Şampiyon dizisinde Fırat’ın yakın arkadaşı ve aynı zamanda idman antrenörü olan Zafer karakterini canlandıracaktır.

Bahar Süer kimdir?

13 Şubat 1985 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen Bahar Süer, 2012 yılında Ankara Üniversitesi Dil, Tarih ve Coğrafya Fakültesi Oyunculuk Bölümü’nden mezun olmuştur. Ünlü oyuncu 2017 yılında Yaşamak Güzel Şey filminde rol almış ve Yeni Gelin dizisinde Nazgül karakterini canlandırmıştır.

İlayda Alişan kimdir?

1996 yılında İstanbul’da dünyaya gelen İlayda Alişan, Çukur dizisinde Akşın karakterine hayat vererek büyük bir ün kazanmıştır. Çok sayıda reklam filminde rol alan Alişan, Erberk model ve oyunculuk ajansına kaydolmuştur. Daha önce; Rüya, Bana Sevmeyi Anlati Gönül Hırsızı ve Benim Adım Gültepe dizilerinde rol alan Alişan’ın ismi şimdilerde Şampiyon dizisiyle anılıyor.

Vedat Erincin kimdir?

1957 yılı İstanbul doğumlu olan Vedat Erincin deneyimli bir sinema ve tiyatro oyuncusudur. 62 yaşınd olan Vedat Erincin Tatar Ramazan dizisinde hayat verdiği Melkon karakteri ile televizyonda sevilmeye başlanmıştır. Öyle Bir Geçer Zaman ki, Kavak Yelleri gibi bir çok dizi de küçük küçük rollerde yer almıştır. Son olarak ise Kalp Atışı isimli 2017 yapımı dizi de yer almıştır. Harun Suna’nın babasıdır.