Titanların Öfkesi filmi konusu nedir? Film oyuncuları kimler? Titanların Öfkesi filmi fragmanı

Titanların Öfkesi filmi konusu nedir? Film oyuncuları kimler? Titanların Öfkesi filmi fragmanı

Titanların Öfkesi filmi konusu nedir? Film oyuncuları kimler? Titanların Öfkesi filmi fragmanı Star Tv ekranlarında verildi. Bu akşam Star TV ekranlarına gelecek olan filmin konusu ve oyuncuları sinemaseverler tarafından merak ediliyor.

Bu akşam Star Tv ekranlarına gelecek olan Titanların Öfkesi filmi sinemaseverler tarafından merak ediliyor. Filmin konusunu ve oyuncularını merak edenler araştırmaya başladı. Bu akşam saat 20.00’da Star Tv ekranlarında izleyici ile buluşacak olan film Titanların Öfkesi heyecanla bekleniyor.

TİTANLARIN ÖFKESİ FİLMİNİN KONUSU

Zeus, oğlu Helius ile sakin bir hayat sürdürmek için balıkçı kasabasına yerleşmiştir. 10 yıl önce Kraken’i alt etmeyi başaran Zeus ve yarı insan yarı tanrı oğlu Perseus sakin bir hayat yaşamaya başlarlar. Bu sırada Tanrılar ve Titanlar arasında savaş kızışmaya başlar.

Tanrılar Zeus, Hades ve Poseidon daha önce Titanların zalim ve vahşi babaları olan Kronos’u Tartarus’un bekçilik yaptığı yer altına göndermişlerdi. Tanrılar, güç savaşı için Zeus’a karşı Kronos ile işbirliği yaparak ona meydan okumaya karar verirler.

TİTANLARIN ÖFKESİ FİLMİNİN OYUNCULARI

-Sam Worthington,

-Liam Neeson,

- Ralph Fiennes,

-Édgar Ramírez

-Bill Nighy,

-Danny Huston,

-Lily James,

-John Bell,

-Matt Mine,

-Kathryn Carpenter,

-Sinead Cusack,

-Kett Turton,

-Martin Bayfield,

-Lamberto Guerra.