The Woman in the Window dizisinin konusu ne?

The Woman in the Window dizisinin konusu ne?

Salgın nedeniyle durgunluk yaşanan dizi ve sinema sektörüne yeni nefes aldıracak bir dizi Netflix platformunda yayınlandı. The Woman in the Window dizisi yayınlanması ile beraber merak edilen diziler arasına girmeyi başardı. The Woman in the Window filminin konusu ne? The Woman in the Window filminde ne anlatılıyor? The Woman in the Window filmi incelemesi haberimizin detayında yer alıyor.

Dünyayı saran ve bütün sekötörleri etkileyen salgın nedeniyle 2018 ylında çekimi biten ancak 2021 senesinde salgın nedeniyle yayınlanma fırsatı bulunan The Woman in the Window filmi Netflix'te yayınlanır yayınlanmaz en çok izlenenler arasına girdi. İzlemek isteyenler ise film hakkında ön bilgi sahibi olmak istiyor. Bizde sizler için filmin konusunu ve incelemesini yaptık. İşte ayrıntılar.

Filmin yönetmen koltuğunda Joe Wright’ın yer alıyor. Filmin başrolünde ise başarılı oyuncu Amy Adams yer aldı.

Dev yapımda Amy Adams bir çocuk psikoloğu karakterine hayat verirken aynı zamanda agorafobi ile savaşan bir kadını canlandırıyor. Bir zaman sonra ise karşı komuşusu olan bir fotoğrafçı ile tanışma fırsatı buluyor. Anna filmde gün boyunca hiç evinden çıkmaz. Aynı zamanda kullandığı ilacın etkisi ile hastalığının mücadelesine devam ediyor. Daha sonra ise ilginç bir olayla karşı karşıya gelir ve karşı komşusunda yaşanan çok kötü bir olaya tanıklık eder. Bu olayı gördüğü andan itibareb hayatı 360 derece değişir ve gördüğü olayı çevresindeki şahıslara ispatlamaya çalışır.

Sinem filmi umumi olarak bu konu üzerinden yürüyor. İzleyicinin bu filmi izlerken beklentiyi yüksek tutmaması gerekiyor. Film başlar başlamaz kendinizi gerilim de dramın içine sokuyor. Film ilk dakikalarda akıcı olsa da ilerledikçe bazen sizi sıkabilir. Filmi izlerken öyle büyük beklentilere girmemekte fayda var. Olaylar sizi aslında çok etkilemez ama psikoloji dalındaki sinema filmlerini seviyorsanız eğer bu filmi mutlaka izlemelisiniz.

Sinema filmi Rear Window yapıtından esinlenen bir yapım olsa da benzeri kadar etkili bir sinema filmi değil. Yapımcı yönetmen benzer bir sinema filmi çekerek aslında kariyerlerinde çok büyük riskler almışlar. Ortada çok iyi bir film olmamakla beraber izlenilmesi gereken bir sinema filmi.

Amy Adams'ın oyucnluğuna gelince ise olağanüstü ve çok başarılı bir oyunculuk performansı sergilemiş filmde. Fİlmin belki de en çok tercih ediline yanı Amy Adams'ın oyunculuk performansı.

Netflix'te yayınlanan filmin dünya genelinde oldukça izlenilmesş bekleniyor. Netflix 2021 senesinde bu gibi yapımlarla ve aynı zamanda dizilerle üyelerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Film ve dizi incelemelerini sizlerle buluşturmaya deavm edeceğiz. İyi seyirler.