The Witcher ne zaman başlayacak?

The Witcher ne zaman başlayacak?

Netflix’in yeni dizisi The Witcher izleyicisi ile buluşmak için gün sayıyor. Superman olarak tanıdığımız Henry Cavill’in oynadığı dizinin ne zaman başlayacağı merak konusu. Peki, ama The Witcher ne zaman başlayacak?

Dünya çapında çok fazla üyesi bulunan Netflix yeni dizisini seyircileriyle buluşturmaya hazırlanıyor. Başrolünde Henry Cavill, Freya Allan’ın yer alacağı The Witcher dizisinin fragmanı Netflix tarafından yayınlandı. Mutasyona uğramış canavarları avlamaya çalışan savaşçının macera dolu hikayelerini konu alan dizi Aralık ayında izleyicileri ile buluşacak.

The Witcher dizisinde Henry Cavill’in yanı sıra Freya Allan, Joey Batey, Joey Batey, MyAnna Buring ve Anya Chalotra rol alacak. Henry Cavill’in Geralt karakteriyle karşımıza çıkacağı dizi, 8 bölümden oluşacak. Yaratıcısının Lauren Schmidt Hissrich olduğu The Witcher 20 Aralık’ta Netflix de izleyici karşısına çıkacak.

The Witcher’in konusu ve oyuncuları

Dizinin konusu: Yalnız bir canavar avcısı olan Rivialı Geralt, insanların yaratıklardan bile daha kötü olabildiği bir dünyada kendine yer edinmeye çalışmaktadır. Fakat kader onu güçlü bir büyücü ve tehlikeli bir sırra sahip genç bir prensesle karşılaştıracaktır. Üçlü, artık her geçen gün daha da vahşi hale gelen bu kıtada birlikte yürümeyi öğrenmelidir.

Oyuncuları: Henry Cavill, Freya Allan, Joey Batey, MyAnna Buring, Anya Chalotra, Jodhi May, Millie Brady, Mimi Ndiweni, Eamon Farren, Lars Mikkelsen, Amit Shah, Inge Beckmann, Luke Neal