Temizlik Benim İşim yarışması Mahsuni Baylan kimdir? Yarışmacı Mahsuni Baylan hakkında bilgiler

Temizlik Benim İşim yarışması Mahsuni Baylan kimdir? Yarışmacı Mahsuni Baylan hakkında bilgiler

Fox TV ekranlarında yayınlanmasına başlanan Temizlik Benim İşim yarışması izleyicilerin beğenisini toplamayı başardı. Yarışmada en çok dikkat çeken isimlerden biri de Mahsuni Baylan oldu. Peki Temizlik Benim İşim yarışması Mahsuni Baylan kimdir? Yarışmacı Mahsuni Baylan hakkında bilgiler aşağıdaki kısımda yer alan yazımızda bulunuyor…

19 Ağustos tarihinde yayın hayatına başlayan Temizlik Benim İşim yarışmasının ilk yarışmacılarından olan Mahsuni Baylan, programda en çok dikkat çeken isimler arasında yer aldı. Fox TV ekranlarında bu hafta başında yayınlanmaya başlayan Temizlik Benim İşim yarışması daha ilk gününde iyi bir izlenme sayısına ulaştı.

TLC ekranlarından sonra Fox Tv ekranlarında yayınlanmaya başlayan temizlik yarışması yeni sezonda gündüz kuşağı izleyicilerinin en büyük favorilerinden biri olacakmış gibi görünüyor. Yayınlanan ilk bölümünde Mahsuni Baylan isimli yarışmacı izleyicilerin en çok dikkatini çeken isimlerden biri oldu.

Mahsuni Baylan Kimdir?

Mahsuni Baylan 57 yaşındadır ve küçüklüğünden beri temizlik ile içli dışlı olduğunu ifade etti. Kız kardeşi olmadığı için evi kendisinin temizlediğini ve temizliğe çok önem verdiğini söyleyen Baylan, yarışmayı kazanmak için elinden geleni yapacağını belirtti.

Emekli olan Mahsuni Baylan, haftanın kazananı olacak gibi görünüyor. Annesinin yaptığı temizliği bile beğenmeyen Mahsuni Baylan en iddialı isim olarak karşımıza çıkıyor.