Tek Yürek Cem kimdir? Gerçek adı nedir? Burak Tozkoparan hakkında bilgiler

Tek Yürek Cem kimdir? Gerçek adı nedir? Burak Tozkoparan hakkında bilgiler

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Tek Yürek dizisine Cem karakteriyle Burak Tozkoparan dahil oldu. Tek Yürek Cem kimdir? İşte Burak Tozkoparan hakkında bilgiler…

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Tek Yürek dizisi yeni bölümleriyle ekranlara gelmeye devam ediyor. Genç oyunculardan oluşan kadrosuyla dikkat çeken Tek Yürek dizisine bir isim daha dahil oldu. Tek Yürek dizisine yeni katılan Burak Tozkoparan, dizide Cem karakterini canlandıracak.

Tek Yürek Cem Kimdir?

Tek yürek dizisinde Cem, Yiğit’in üvey kardeşidir. Kendisine özgü bir karakteri olan Cem, dizinin hikayesinde farklılıklara neden olacak gibi duruyor. Dizide Cem karakterini Burak Tozkoparan canlandıracak.

Burak Tozkoparan Kimdir?

1992 yılında dünyaya gelen Burak Tozkoparan, 2 Nisan 2011 tarihinde yapılan 14. Liseler Arası Müzik Yarışması’nda enstrüman dalında birincilik yakaladı. Burak Tozkoparan Okan Üniversitesi Sinema ve Televizyon bölümünü yüzde yüz burslu olarak tamamladı.

Son olarak Paramparça ve Kırgın Çiçekler dizisinde seyirci karşısına çıkan Burak Tozkoparan, Tek Yürek dizisine dahil oldu.