Survivor'un 13. bölüm fragmanı yayınlandı! Mert'e ne oldu neden düştü?

Survivor'un 13. bölüm fragmanı yayınlandı! Mert'e ne oldu neden düştü?

Survivor’un 13. bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragmanda Mert Öcal’ın yere düşmesi dikkat çekti. İzleyiciler Mert’e ne oldu, neden düştü gibi soruları araştırmaya başladı. İşte Mert’in düştüğü o anlar.

Ekranların reyting rekorları kıran yarışma programı Survivor 2020 bomba gibi başladı. Yarışmanın her bölümü reyting rekorları kırıyor. Yarışmada geçen 12 bölümde birbirinden heyecanlı parkurlar vardı. Yarışmanın 13. bölüm fragmanı yayınlandı.

TV 8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2020 yarışmasının 13. bölüm fragmanında korkutan anlar dikkat çekti. Cuma günü yayınlanacak olan yeni bölüm fragmanın da ünlüler takımında yer alan Mert’in uyuduğu sırada yere düşmesi izleyenleri korkuttu.

Survivor'un 13. bölüm fragmanı yayınlandı! Mert'e ne oldu neden düştü?

Takım arkadaşları yanına koştu

Erzak oyununun oynanacağı yeni bölümün fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragmanda ünlüler takımında yer alan Mert’İn yer düşmesiyle arkadaşları yanına koştu. Herkesin uyuduğu sırada yere düşen Mert’e yarışmacılardan Ersin’in ‘ne oldu, ne oldu’ diyerek seslendiği görülüyor.

Karanlıkta gece kameralarına yansıyan görüntülerde yer düşen kişinin Mert olduğu görülüyor. İzleyiciler Mert’in neden yere düştüğü merak ediyor. Mert’in yere düşmesiyle ilgili henüz bir açıklama yapılmadı.

Mert Öcal kimdir?

29 Eylül 1982 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Mert Öcal Best Model of Turkey yarışmasında birinci olmuştur. Mert Öcal Türkiye birinciliğinin ardından 2004 yılında Best Model of World yarışmasında da birinci olmuştur. Yakışıklı model ilerleyen yıllarda oyunculuk kariyerine başlamıştır. Mert Öcal, Görgüsüzler, Oyun Bitti, Asla Unutma, Nehir, Doktorlar ve Rüyalarda Buluşuruz gibi projelerde yer almıştır. Mert Öcal oyunculuğun yanı sıra modelliğe de devam etmiş ve birçok defilede de yer almıştır. Yakışıklı oyuncu son olarak Arka Sokaklar dizisinde rol almıştır.