Survivor'da kim elendi, finale kalan isimler kimler oldu?

Survivor'da kim elendi, finale kalan isimler kimler oldu?

Survivor’un 2019 senesinde yayınlanan Türkiye Yunanistan formatında yavaş yavaş sona yaklaşılmaya başlandı. Peki bu hafta Survivor’da Kim Elendi? Son dokunulmazlık oyunu sonrasında Finalistler Kim Oldu? İşte bölüm hakkındaki ayrıntılar…

Survivor’da Kim Elendi? Finalistler Kim?

Survivor’un oynanan son dokunulmazlık oyunu ardından adada kalmayı garantileyen isimler belirlendi. Hatırlanacağı gibi ilk dokunulmazlık oyununu siyah takım kazanmıştı. İkinci dokunulmazlık oyununu ise beyaz takım kazandı. Durum böyle olunca üçüncü oyunun oynanması gerekti. Bu oyunun sonucunda ise saliselik farklar ile siyah takım galip geldi.

Final oyununda Emre ile Bora karşı karşıyaydılar. Siyah takım çok küçük bir fark ile dokunulmazlık oyununu kazanan takım oldu.

Survivor Türkiye Yunanistan yarışmasında dokunulmazlık yarışı izleyicilerin yüreklerini ağzına getirmeye yeterli oldu. Final oyununun son bölümündeki bayrak yarışı, kalplerin hızlı çarpmasına sebep oldu.

Oynanan dokunulmazlık oyunu sonrasında adadan ayrılmak durumunda kalan yarışmacı Bora oldu. Arkadaşları Bora’ya veda ettiler ve onu adadan uğurladılar.

Survivor 2019'da finale kalan birinci isim Yusuf olurken, ikinci isim Seda oldu. Survivor şampiyonluk hayallerine veda eden, elenen kişi ise Okay...